Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általánosságban lenéznek az...

Általánosságban lenéznek az emberek egy olyan lányt, aki 16 évesen elmegy szoláriumba?

Figyelt kérdés

Bár gyönyörűen süt a nap , soha nem tudtam tőle lebarnulni.. és sajnos nekem van egy viszonylag csúnya bőrhibám , amin talán a szolárium segíthet , így mindenképp elszeretnék menni, mert csak így van esélyem ebben a nagy melegben rövid nadrágot vagy szoknyát felhúzni.:(

De ettől a dologtól tartok.. Nem akarom , hogy azt gondolják , hogy egy hülye p*csa vagyok , hogy ennyi idősen ilyen napsütés mellett elmegyek szoláriumba.


Ti első benyomásra elítélnétek magatokban?



2018. ápr. 25. 19:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel senki sem foglalkozik. Vigyázz magadra, ne ess túlzásba, heti egyszer elég pár perc.
2018. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Én igen, eddigi tapasztalataim alapján a szolis lányok nem érnek el nagyobb intelligencia szintet egy molylepkénél, de persze készen állok megváltoztatni a véleményem egy kivétel láttán. Bár nem tudom milyen bőrbetegségről beszélsz, de a nagyon csúnya dolgokat a szoli sem tünteti el, a kis bőrhibákat pedig letojják az emberek.
2018. ápr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2-es:

Ez a baj. Hogy én is így gondolkozom.. A kamaszok többsége , akik 14-15-16 évesen szoliznak , valóban méltók a lenézésre.. és így van. Sajnos a legtöbbjük IQ szintje, nem üti meg a szobahőmérsékletet :(

Szóval nem akarom , hogy rólam is ezt gondolják.

2018. ápr. 25. 19:36
 4/11 anonim ***** válasza:
53%

2# te akkora gyökér vagy hogy süt rólad a tudatlanság.

Szépség szalonban dolgozom ahol szolárium van és látom kik járnak oda úgy hogy keményen cáfolnám a te alaptalan primitív meglátásod.

Orvosoktól kezdve az ügyvédeken, tanárokon keresztül a plasztikokig mindenki megfordul itt, 15-60 éves korig, nőtől férfiig.

Kérdező senkiben nem fogsz feltűnést kelteni nyugottan szolizhatsz. Inkább az önbizalmadon növelj kicsit.

2018. ápr. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
A 3# válaszod után ugyan az a véleményem rólad mint a 2# ről. Tudod mit te inkább ne menj szoliba.
2018. ápr. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es azta :D Most jót mosolyogtam. A "tapasztalataim alapján" részt nem tudta beolvasni az agyad? Ott megakadt a gépezet vagy mi volt a probléma?
2018. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lesz az élete, kisasszony, ha azt teszi, amire szíve szerint vágyik, és nem azt nézi, hogy mások mit gondolnak róla.
2018. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem néznének le; én osztálytársaim is jártak anno. 2011-ben végeztük a gimit.
2018. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt szerintem nem kell lépten-nyomon hangoztasd, hogy szoliba jársz, ha nem akarod, hogy cikizzenek, de szerintem normális emberek ilyen dolgok miatt nem is néznek le senkit, mert ugyan mi okból. A másik dolog meg, hogy saját pribát ügyed, hogy mire költöd a pénzed. Én is járok szoliba, de nem iszok, nem cigizek, tehát ennyit megengedhetek magamnak.

25N

2018. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Semmi gond vele, olyan arik már a nyolcadikos szolizó csajok is.
2019. nov. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!