Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régi álmok emléke?

Régi álmok emléke?

Figyelt kérdés

Mostanában sokszor előfordul hogy nagyon régi álmaim csak úgy a semmiből eszembe jutnak. Ma munka közben (miközben e-maileket gyűjtöttem) csak úgy előjött a fejemben egy régi álmom és egy nagy részletére emlékszem is. Ez mitől lehet? Nem ez volt az első eset. Havonta van 2-3 ilyen élményem. Valami inger hozhatja elő ezeket a régi álmokat? Egy szag, hang vagy kép?

Nem tudom eldönteni hogy ez most fura vagy érdekes.


2018. okt. 2. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi volt a régi álmod?
2018. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valamire fel akarja hívni a figyelmed a lelked az elmédet.. Nincsenek véletlenek...
2018. okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is sokszor volt ilyen :) volt, hogy egy 5 éves koromban álmodott álmot álmodtam tovább 25 évesen. Hihetetlen!!! Ezek mind jó álmok voltak persze, amiket megjegyeztem magamban.
2018. okt. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem egy tök semleges álom jutott ma eszembe. Egyszer régebben álmodtam hogy valamiért elindultam a szomszéd városba de ott kiderült hogy feleslegesen. Ekkor elindultam haza gyalog, de már besötétedett és azthiszem az eső is elkezdett esni. Nemhiszem hogy ennek lenne bármi üzenete vagy tanulsága.
2018. okt. 3. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!