Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek igaz lehet amit...

Szerintetek igaz lehet amit kitaláltam az álmokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok , most ébredtem fel kb 10-15 perce és volt egy álmom az álmom nagyon hosszú volt (mivel 1x közben felébredtem olyan reggel 8 körül azért 2 részes)

1(röviden): Egy régi barátmomal voltam együtt akivel a valóságban nem túl jó a kapcsolatom de mégis együtt voltunk egész estéltől olyan reggel 3-ig (aztán már bealudtunk

2(kevésbé röviden): Reggel felébredtem és elindultam majd hamar egy egészen más helyen voltunk mint ahol élek ahol találkoztam a tesómmal és a szüleimmel akik leosztottak mert nem szóltam egy szót sem amiért egész éjjel máshol voltam és közölték hogy mi most megyünk nyaralni és olyan 3-4 órám van amíg indulunk aztán velük menve hazaértem majd lefürödtem viszont miután bevizeztem magamat kisétáltam a házból megint azon a furcsa helyen voltam majd minden ok nélkül. (teljes nyugalomban) Felszálltam egy buszra (egy szál törölközőben vizesen kezemben egy tusfürdővel) ahol a nyaraló csapat (mivel nagyon sokan mentünk) 1. fele indult (az 1. fél az az hogy két vonatjárat is indul miattunk, bérelt vonat asszem) majd ott elkezdtem tovább fürödni :D habár figyeltem rá hogy a törölköző rajtam legyen mégis elkezdtem beszappanozni magamat közben gyönyörű nyaraló idő van kint és mindenki a buszon engem figyel meg röhög rajtam de ez engem nem zavart aztán mind átszálltunk az 1. csapat vonatára (ott már le is öblítettem magamat) és akkor rájöttem szóltak hogy elfoglaltam valaki másnak a helyét és hogy én a második csapattal megyek (jött a megvilágosodás) aztán rájöttem hogy én egy 45-50 perc múlva indulok nyaralni úgyhogy egy szál törölközőben vizesen gyorsan elkezdtem sprintelni haza (ill. itt már nem haza volt hanem valami-féle apartman ahová egy hosszú meredek út vezet + tele pálmafákkal meg bokrokkal) nagyon gyorsan futottam, nagyon jó volt, (valójában is) sok adrenalint termeltem és a legjobb hogy nem fáradtam el. Majd amikor hazaértem láttam hogy már sehol senki (ekkor maradhatott hátra olyan 18-17 percem) csak a csomagom meg egy két dolog amit odatettek hogy pakoljam bele :D aztán hatalmas rohanásban mindent bepakoltam (maradhatott 9 percem kb) aztán



2016. jún. 29. 10:32
 1/3 A kérdező kommentje:
A kérést sajnos kommentben kell folytatnom mert 30 percenként csak 1 kérdést tehetek fel és mivel már írtam 30 perce ezért automatán kirakta magától a befejezetlen kérdést
2016. jún. 29. 10:33
 2/3 A kérdező kommentje:

2. rész

...aztán le értem 6-8 perc késéssel megvárattam az egész vonatot és benne minden utasát (kis kedvesek csak rám váltak :D) maaaaaaaaaaaaaaajd megkaptam volna anyáéktól a hatalmas lebaszást de felébredtem és aztán már csak azon gondolkoztam, hogy milyen szentbeszédet adnák magamnak amiért ilyent késtem

ÉS az elmélet

miután felébredtem tele voltam adrenalinnal és jó kedvem volt, aztán leírtam néhány szót: nyaralás, kaland, emberek, barátok, izgalom, futás, ero. kalandok

és arra gondoltam hogy ezekből jelenleg nincs elég az életemben szóóóóóval mi lenne ha azt mondanám


Az álmok valójában jelzések a tudatos énünk felé hogy mire szükségünk vagy mivel van baj vagy csak egyszerűen mi az amire vágyik a testünk.


(gondoljatok bele, ha lemegy a vércukorszintünk és kellene enni akkor jelez a testünk, az éhség érzéssel vagy ugyanilyen szerintem a szomjúság vagy a stb.)

F/17


UI: sajnálom hogy ilyen hosszú lett és hogy két részes :s

2016. jún. 29. 10:53
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, de az is hogy csak összevisszaságokat ettél aznap. Vagy túl éberen aludtál
2016. jún. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!