Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Találkoztatok már bizarr,...

Találkoztatok már bizarr, furcsa emberrel valahol? Mi volt a fura viselkedése?

Figyelt kérdés
2018. máj. 18. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer késő este egy szatírral a vonaton. Hát az elég bizarr volt.
2018. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt egy hajléktalan a környezetemben sokáig járta a szemeteseket, látszódott, hogy van valami gond nála. Érdekes módon kiderült, hogy ő valójában full gazdag, csak valamiért jobb(?) neki a hajléktalan élet.
2018. máj. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszer egy zakkant őrülttel, aki pisztolyt formálva az ujjaival a saját fejére illetve másfele célzott, közben értelmetlen baromságokat hadart. Láttam olyan futóbolondot is, aki nyár közepén meleg pulóverben, hosszúnadrágban futott egyik közlekedési táblától a másikig, és amint odaért a táblákhoz elkezdett pörögni körülötte, mintha rúdtáncolna.
2018. máj. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Múltkor egy reggel mentem az iskolába, amikor megláttam egy kb. középkorú nőt, aki úgy vigyorgott meg nevetgélt, mintha be lenne tépve és minden szembejövőnek elkezdett integetni, aztán megállt terpeszben az út közepén és elkezdte fogdosni a saját mellét és közben vihorászott..

De van pl. egy hajléktalan asszony is, akit néha látok a környéken, az egyszer felszállt a villamosra és valakibe szándékosan belerúgott, majd amikor számonkérte az illető, hogy miért rúgott belé, elkezdett neki anyázni és átrohant a villamos másik végébe, közben minden útjába kerülő embert arrébb lökött vagy megrúgott, meg nekik is anyázott, végül leszállt :D

De ez csak 2 eset a sok közül, szinte naponta látok ilyen embereket a városban, ahol élek.

2018. máj. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Margitsziget - csávó pléden feküdt, ételhordóból leveleket evett, majd néha négykézláb a füvet is legelte + a cipőjét suvickolta bőszen


Busz - fószer szatyorból fél percenként kivett egy üveget, volt nála vagy 5-6 mindegyikben valami fura színű lé, és mindből kortyolgatott + a gatyájába nyúlkált..


Másik busz- pasi gurulós nyanya tankot húzgált tele térképekkel, a fején ilyen fülhallgató szerű ami a vadászpilótákon van, egy antenna a kezében és ilyen foszló papírokat lapozgatott és megszólított embereket az univerzumról beszélgetni.. Őt időutazónak néztem.

2018. máj. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!