Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti komolyan tudnátok venni...

Ti komolyan tudnátok venni egy ilyen megjelenésű embert?

Figyelt kérdés

Egy olyan felnőtt embert, aki amúgy lehet tök értelmes, intelligens figura, de utcai, munkahelyi meg egyáltalán ilyen casual viseletében a 2000-es évekbeli rapper divatot követi.


[link]


2018. okt. 5. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem! Nem ítélel első látásra, nem azt mondom, hogy ne lehetne intelligens!!! De ha van egy kis gógyija, ő is tudja, hogy a mai világban sokat számít a külsőség, sajnos vagy nem sajnos, de kell egy megjelenés (ennél “komolyabb” megszokottabb)
2018. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tudnám komolyan venni.
2018. okt. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem van egy jó haverom, aki nagyjából így öltözködik. Intelligens, jó fej, van egy saját pubja/étterme, amivel igen sikeres. Rég megtanultam, hogy nem szabad elsőre ítélni.
2018. okt. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Mindenki akar valamit közvetíteni saját magáról a megjelenése által. Ha valakinek a zenei ízlésének a tudatása a legfontosabb, azt nehéz felnőtt emberként kezelni, ilyenkor már annyival több dolog fontosabb.
2018. okt. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
Ebben a korszakban az atomfizikus hallgatón is ekkora volt a ruha, kapta a nénikéje sógorának öregapjától, hogy "majd belenő"... de a professzor gatyaszára se volt vékonyabb, megnyugodhatsz. Komolyan vették magukat, és másnak is komolyan kellett venni őket, az már más kérdés, hogy rettenetesen tréül néztek ki. De mint mindenki huszonéve.
2018. okt. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
44%
a melóhelyen van egy csaj, aki irodában dolgozik, teljesen normális, értelmes, nagyon el lehet vele beszélgetni. Kinézetre meg olyan néha, mintha horrorfilmforgatásra menne. Fekete vasalt haj, olyan smink, amit metal koncertre szoktak csinálni, ruhája meg ilyen gót feeling, ilyen 19. századi divat, nem 2000-es évekbeli. Mindenki komolyan veszi,mert normálisan viselkedik, beszél max első benyomás fura másoknál (nálam egyből szimpi volt)
2018. okt. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Elsőre vicces a dolog, de bírom az ilyen fazonokat, mert ők legalább nem görcsölnek annyira rá az életre:).
2018. okt. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
én nem szeretem, ha egy felnőtt férfi úgy öltözik, mint egy 12 éves gyerek. Már a baseballsapkásokat sem tudom komolyan venni. Egy felnőtt legyen felnőtt, én is fel tudok normálisan öltözni. Az én szememben nem elég intelligens, aki nem tud tisztességesen felöltözni.
2018. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonlít a régi biosz tanáromra
2018. okt. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!