Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki ronda vagy különleges...

Aki ronda vagy különleges megjelenésű, pl vörös hajú férfi, az nem menjen tanárnak? Nem fogják komolyan venni?

Figyelt kérdés
2018. febr. 27. 14:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól tanít és korrekt, akkor felőlem kék bőrű Yoda is lehet. Nyugodtan menjél tanárnak, ha az a vágyad! :)

15/L

2018. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez hülyeség. Mindegyik tanárban találnak a diákok "hibát", még a csinos tanárnénit is gúnyolták nálunk a suliban.
2018. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, hogy gúnyolják, de az értelmesebbek ezzel nem foglalkoznak...
2018. febr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
16%
Aki még húsz évesen is csak ott tart lelkileg, hogy ilyeneken vacillál, az ne menjen tanárnak, mert nem fogja bírni.
2018. febr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van raszta tanárom is.

A lényeg, hogy jó tanár legyen az illető, ennek pedig semm köze a külsőségekhez.

2018. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt tanárom akinek az egyik lába protézis volt. Komolyan vettük, bár terminátornak hívtuk. xd De a tiszteletet mindig megadtuk neki.
2018. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Metionin ***** válasza:
100%
Én mondhatni különleges kinézetű vagyok a tanárok között, színes a hajam és fűzőben járok órára, meg zsebórát nézegetek okosteló helyett és ilyen valódi toll tollal írok antik hatású füzetbe. Amikor először látnak meg a diákok, mindig van az arcukon egyfajta wtf de soha nem volt még olyan, hogy órán ne figyeljenek vagy ne vegyék komolyan amit mondok. Sőt én azt vettem észre, hogy ha más tanárral van problémájuk, akkor is hozzám jönnek elsősorban mert velem 6 órájuk van hetente, a többiekkel meg csak 2 és emiatt jobban kötődnek hozzám. Többen mesélték már, hogy amikor meglátnak az utcán és mutatják a haverjuknak hogy én tanítom őket, nem hisznek nekik :D
2018. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
34%

"ha más tanárral van problémájuk, akkor is hozzám jönnek elsősorban mert velem 6 órájuk van hetente, a többiekkel meg csak 2 és emiatt jobban kötődnek hozzám"


Vagyis ennek semmi köze a kinézethez: a heti óraszámból adódik.

2018. febr. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, írtam is hogy amiatt jönnek. Meg alapból engem látnak a legtöbbet, így a kinézetemet is hamarabb megszokják szerintem mintha csak 1-1 szemináriumra ugranék be.
2018. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
#7,9 Ez tök érdekes. Mióta tanítasz? És mindig így néztél ki a tanári pályádon?
2018. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!