Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék kitörni? Avagy...

Hogyan tudnék kitörni? Avagy Ti is éreztétek már úgy, hogy nem léptek előre?

Figyelt kérdés

Folyamatosan erőm felett küzdök.

Rendszeresen kilépek a komfortzónámból.

Egyre komolyabban veszem a sportot és az egészséges életmódot, néha látszik is az eredménye.

Fejlődök jellemben, személyiségben is - amire szükségem is van, mert valami rendellenességem vagy személyiségzavarom vagy valamim sajnos van. :(

Amióta dolgozom, munka után tanulok, tanfolyamok, önképzés, nyelvtanulgatás.


Mégsincs semmi áttörés, csak a lelki-testi fáradtság, a hobbijaimra nincs időm, energiám, barátokra se elég.


Nem változik az életem, mintha a sok komfortzónából kilépés hasztalan lenne.


Nincs párkapcsolat, nincsenek új barátok, nem tudom munkahelyet váltani, jobb munkát szerezni...


Néha arra gondolok, egész más irányban kellene elindulnom, csak nem tudom, merre... Mert az életemben a meghatározó dolgok egy helyben topognak.


Másnak is ismerős ez?


2018. okt. 7. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja, hát szerintem évek kellenek. Főleg ha eddig nem így éltél. 10 év múlva esetleg majd máshogy fogod gondolni.
2018. okt. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legalábbis nálam így volt. 5 évet dolgoztam valamin mire lett egy kis eredménye.
2018. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"csak a lelki-testi fáradtság, a hobbijaimra nincs időm, energiám, barátokra se elég."


Elég egyértelműen itt a hiba. Annyira belebuzultál az egészséges életmódba és az önfejlesztésbe, hogy elfelejtettél magadra időt hagyni. Félre ne érts, TÖK JÓ, hogy csinálod és fejlődsz, de szerintem itt az ideje, hogy újra átértékeld a dolgokat és hagyj időt barátokra, hobbikra és úgy összességében feltöltődni ;)

2018. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ha meg a hobbijaimmal foglalkozom, akkor miért azzal... :D



Amúgy rám általában azt mondják, nem foglalkozom eléggé az egészségemmel, nem fordítva. :D

Amit a kérdésben írtam, kb magamhoz képest értendő.

Kb sikerül minden nap ennem zöldség-gyümölcsöt legalább egyszer és legalább heti 1-2 órát sportolok.

2018. okt. 7. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!