Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Végre lett egy okj-s szakmám...

Végre lett egy okj-s szakmám és alig birom elhinni hogy tényleg megvan, alig birom felfogni, ez ilyenkor normális? Ti éreztetek már igy?

Figyelt kérdés
Tegnap lett meg de még most is alig hiszem el, annyira szuper. gyönyörüséges kék okj-s bizonyitvány. Ha elöveszem és nézegetem egyböl olyan jo kedvem lesz. szerintem holnap csinálok róla fotókat hogy a telefonomon is nézegethessem majd.

2018. ápr. 20. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen okj szakma? Hát,az jó ha ennyire örömöd leled benne :D
2018. ápr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Nekem is van, nem éreztem így, megvan jó irány pénz keresni
2018. ápr. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindig jó érzés, ha az ember elér valamit/letesz valamit az asztalra, pláne ha valami hasznosról van szó. Gratulálok, és kívánom, hogy ne múljon el a lelkesedésed!
2018. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. ápr. 20. 21:36
 5/12 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, én is éreztem már így. Emlékszem, szalagavató volt és ablakból hánytam le.
2018. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha lediplomáztál akkor szólj.
2018. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Metionin ***** válasza:
Én akkor amikor valamiről nem gondoltam volna hogy sikerül, már lemondtam róla és aztán mégis. Pl. nyelvvizsgánál borzasztó szar akusztikájú teremben írtuk a hallás utánit, na mondom ha ebből meglesz a pont én feladok egy lottót is. Amikor kiírták hogy megvan, csak néztem. Ugyanígy egyetemen is volt pár vizsga amit 100%-ra mondtam volna hogy bukta, erre ott virít a neptunban a 2-es :D esküszöm azóta van 2 diplomám de egyik sem volt akkora flesh mert előre tudtam hogy meglesz, átvettem őket, kész. De amikor megláttam a biofizika kettest, örömtáncot lejtettem.
2018. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Államvizsga után vagy a diplomaosztón sem éreztem ezt :(

Megvan oké ennyi volt ideje mást keresni ezt éreztem

2018. ápr. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szuper. akkor takarodhatsz dolgozni 😃 termelheted a GDP-t

És remélem élvezni fogod a munkád! Ritka az olyan sajnos... de gondolom az örömödben az is benne van, hogy már tudod mihez kezdesz a bizivel 🙂


Én télre végzek egyetemmel, és majd a fejemre rakhatom a diplomát mikor esik az eső, meg hasonlók... diáknak lenni jobb, mint dolgozni.

2018. ápr. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kb ilyen érzés lesz átvenni az első havi minimálbéres fizut is.

"Jaj,de jó,pénzem van".


A 2.hónapban pedig már olyan lesz,mint a játékpénz:D

2018. ápr. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!