Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Facebook és instagram függők!...

Facebook és instagram függők! Ti nem érzitek szégyenteljesnek ezt a cselekvést?

Figyelt kérdés

Azokat kérdezem, akik naponta többször is fellépnek ezekre az oldalakra, és ott böngészik az embereket. Ti nem érzitek úgy hogy ez rátok nézve eléggé megalázó? Nem rombolja ez az önbecsüléseteket? Jól gondoljátok ezt végig, aztán ha megvan magatokban a válasz, olvassátok tovább......


... Tehát. Ha úgy döntötök, hogy nem érzitek szégyenteljesnek, akkor mit szólnátok ahhoz, ha a Facebook, meg az összes ilyen oldal hirtelen publikussá tenne minden, de tényleg MINDEN adatot rólatok? Hogy kinek a képeinél pontosan hány órát időztetek az eltelt évek alatt, kiket hányszor csekkoltatok, kivel mennyit beszélgettetek, mennyi időt töltöttetek eddigi életetekben az oldalon (sok esetben ez szerintem heteket, hónapokat, talán éveket is jelenthetne)? Büszkén felvállalnátok, vagy azonnal törölnétek magatokat?


Ezzel a kérdéssel azt akarom kideríteni, hogy akik egész nap telefonoznak, legalább érzik, hogy ez eléggé szégyenletes, de mivel függők, ezért nem tudnak leállni? Vagy vannak akik egyáltalán nem érzik szégyennek, és simán felvállalnák az összes privát adatukat?



2018. okt. 7. 16:29
 1/7 anonim ***** válasza:

En nem vallalnam fel,mert a ferjem volt szeretojet nezegetem,szinte naponta,mar regota.

Tudom,abba kene mar hagyni.

De annyit kavart,meg anno a myVipen,es az Iwiwen ,miutan a ferjem.otthagyta,hogy azota is szeretem szemmel tartani..

2018. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez egy korrekt válasz volt, köszönöm!
2018. okt. 7. 16:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem érzem annak, mivel nem arra használom amit leírtál. Főként az általam birtokolt autó tipusának a klubjában segítek az embereknek az autóval felmerülő problémákban, alkatrészeket hirdetek/keresek és beszélgetek a barátaimmal messengeren. Nem sok ismerősöm van, kb 200, és ők sem raknak ki magukról folyamatosan képeket.

Ha végig görgetem a hírfolyamot, akkor nagyrészt autós hirdetések, hírek, klubos dolgok jelennek meg rajta. Én is csak évente 1-2 képet rakok fel.

Régen sokal többen voltak fent egyébként, már annyian nem használják aktívan, illetve nagyon átalakult.

2018. okt. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom te is felvállalnád ezt, ha publikus lenne. Autókat nézegetni szerintem egyáltalán nem szégyen.
2018. okt. 7. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szégyellem, mert nem ártok vele senkinek. Az más kérdés, hogy önszívatás, mert a magam idejét veszem el ilyen hülyeségekkel, hasznosabb dolgokat is csinálhatnék helyette.


Ha kiderülne az összes előzményem, természetesen nem örülnék, mert magánügynek tartom, kire-mire keresek rá és miért. Nem azért mert olyan nagyon ciki lenne (igaz, van közte kicsit ciki is), hanem egyszerűen azért, mert senkinek semmi köze hozzá.

2018. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egész nap függöm az instagramot, havi 2GB mobilnetet csak ez esz meg nálam. Totttálisan hülyeségnek érzem ezt, hogy szégyenteljes. Csak görgetgetem aztán röhögök a sok hülyeségen meg vicces képen, vagy épp egy szép nőt belikeolok ha szembejön, az életben nem tudnám ettől elszégyellni magam.
2018. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Abszolút nem, mivel a munkám része.
2018. okt. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!