Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz hogyha egy...

Szerintetek gáz hogyha egy kiskorú már politizál?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy ilyen tizenévesek már politizálnak és elég jók a meglátásaik. De mégiscsak kiskorúak nem? Nem kéne még ezzel foglalkozni?! Nem? Azért jó látni hogy érdeklődnek.

2018. okt. 7. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit bántanak vele?
2018. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, miért ne tehetnék? Bár a többségük úgyis azt köpi vissza amit otthon hall és/vagy épp olvasott valamelyik hírportálon. De nem mintha a nagykorú szavazók jellemzően sokkal tudatosabbak lennének...
2018. okt. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
minden korban gáz a politizálás
2018. okt. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem te a fiatalkorúakra gondolsz
2018. okt. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Ha szidják a kormányt, az csak jó: ugyanis vastagon igazuk van.
2018. okt. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

Inkább szomorúnak mondanám, egy alapszinten képben kell lennie minden embernek hogy mit kapott az előző kormánytól, és mit remélhet az újtól, így ennek fejében megy el szavazni, viszont ez nem erre az országra érvényes, ugyanis itt átbasszák az embert, "talán?" még a szavazást is elcsalják.


Én még normális egészséges gondolkodású embert nem halottam politizálni, csak akiknél van egy kis zizi.

2018. okt. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Sok kiskorú csak azt hangoztatja, amit a szüleik mondanak, csak kihangosítva. Nem feltétlen reális, amit mondanak, mert nem feltétlen tudják, hogy kiről, miről beszélnek, csak megy a szövegelés, amit hallott, meg olyan nagyon trendi ma.
2018. okt. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A kiskorú nem egyenlő a hülyével. Nekik is lehet, és van is véleményük, kell is hogy legyen. Vagy mit vártok, hogy 18 éves koráig egy büdös szót sem hallott politikáról, aztán a 18. születésnapján úgy ébred, hogy "Wow, minden világos, értem, mi folyik körülöttem a világban, mehetek szavazni"?
2018. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A politika nem csak pártpolitikát jelent. Közéleti, társadalmi kérdéseket is, amik mindenki életére befolyással vannak. Nagyon helyes, ha valaki foglalkozik ilyesmivel. Az emberek nagy része úgyis közönyös, illetve félinformációk vagy pillanatnyi érdekek alapján él, alkot véleményt, szavaz, kommunikál stb.
2018. okt. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Múltkor vártam a fiamat a suli udvarán és egy hetedikes fiú úgy migráncsozott, sorosozott, hogy a kocsmapolitológus nyuggerek elbújhatnak mögötte. Jót mulattam rajta magamban.
2018. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!