Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány nagyon vagyonos ember...

Hány nagyon vagyonos ember képes arra, hogy tudatosan szerémyebben éljen, mint azt a lehetőségei engednék?

Figyelt kérdés
Van egy felső osztálybeli ismerősöm, aki ránézésre, öltözködésre, autóra sima jómódú közép-felső középosztálybeli, mégis nagyon komoly, nyereségű cegeket, ingatlanokat tulajdonol. Egy új, igaz full extrás Opel Astrával jár, átlagosan igényes házban lakik, ami nem luxus. Megkérdeztem, hogy miért nem él luxusban, azt válaszolta, hogy nem lenne tőle boldogabb a mostani életéhez képest. Nincsen rá szüksége, hogy bárki felé bármivel villogjon. Inkább ingatlanba, munkahelyekbe fektet, jótékonykodik, elesett embereket támogató alapítványoknak utal név és feltűnés nélkül.
2018. okt. 10. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Leírásod alapján hatalmas szìve lehet az illetőnek. Nem csak magára gondol, hanem még rászorulókat is támogat. Ritka az ilyen a mai világban.
2018. okt. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Mi ezzel a gond?

A hulye felvág azzal amilye nincs,az okos azt is tagadja amilye van.

2018. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Neki is, csak a pénz a legfontosabb számára. Minél több legyen.
2018. okt. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jól teszi. Én se vágynék semmi luxus dologra.
2018. okt. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
okos, én is elhetnek jobban mint most, mindig van naguobb ház, nagyobb auto, ujabb műszaki cuccok, de minek...
2018. okt. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy érzelmileg intelligens ember
2018. okt. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A nagy luxus előbb-utóbb elvinné azt a pénzt, ami most van. Így gazdag tud maradni és folytatni tudja az életét. Szerintem jól csinálja.

A gazdagok azért gazdagok, mert nem költik el a pénzüket. Emellett dícsérendő, hogy jut rengeteg más dologra is, nem csak saját magára.

2018. okt. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!