Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes fiúknak miért olyan...

Egyes fiúknak miért olyan nehéz elképzelni, hogy a lányok is pukiznak, kakilnak :D?

Figyelt kérdés

Én lány vagyok, és csomószor hallottam már ilyenről, hogy sok fiúnak nagyon kényelmetlen érzés szembesülni azzal, hoy a párjuk is véletlenül durrant egyet időnként, vagy elmegy náluk vécére.


Az ilyenek nem vették észre, hogy mindenhol van női wc a férfi mellett? Vagy sosem látták, ahogy cserélik a kakis pelenkáját az unokahúguknak, vagy ha van, kishúguknak?



2018. okt. 14. 02:28
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert éretlenek, azért.
2018. okt. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
Durrantottál?
2018. okt. 14. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Miért személyes tapasztalatod van olyannal akinek nagy meglepetés volt hogy a nők is szarnak?

Nem azért de szerintem aki nem dévári az 10 év felett már bőven tudja hogy a nők is trónolnak, már csak azért is mert általánosban nagy divat megnézni legalább egyszer a "two girls one cup" című műalkotást. Amúgy meg kicsit illúzió romboló hogy ott van a cuki nőies barátnőd és akkor bekapcsol a tüzérség :D

2018. okt. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Nekem azzal semmi bajom nincs ha egy nő elmegy wc-re és ott tevékenykedik , de azért ne pukizzon amikor a közelében vagyok :D Legalább is semelyik barátnőmet nem hallottam fingani soha . Esetleg ha kell , menjen wc-re és ott . Én se szoktam a párom mellé fingani .
2018. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Én előnytelen külsejű (alacsony, sovány, ronda) pasiként is ügyelek arra, hogy emberek között ne fingjak és már egy apró böffenés során is elszégyenlem magam, mert tudom, hogy illetlen és az alapvető kultúra része, hogy odafigyeljek ilyenekre. Akkor azt hiszem nem nagy dolog elvárni a szebbik nem képviselőitől - különösen azoktól akik a tökéletes testkép hirdetéssel (instagramon feszülő cicik, formás popsik, tökéletes arc stb.) még rá is játszanak a jelenségre - hogy ők is csak a wc kagylók keretein belül intézzék el a kellemetlennek tartott fiziológiai folyamatait.
2018. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Mert a nők a szépségükkel tökéletesnek néznek ki, így elgondolhatatlan ez a dolog.
2018. okt. 16. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ezért undorodtam meg tőlük.
2018. okt. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!