Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetek ilyen meggondolat...

Hogy lehetek ilyen meggondolatlan, ennyi idősen? Csak én vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
Otthagytam az egyetlen munkát, amit még éppenhogy végezni tudtam, az egészségi állapotomat illetően főleg. Egy hülyeség miatt. Még csak most fogom fel a súlyát a tettemnek, rá egy jó hónapra. Normális vagyok? Nagy keservesen találtam, intéztem el. Aztán fogom magam és hazajövök, csak mert szerelmes lettem ott valakibe. Esküszöm, nem értem magamat. 32 N Mikor jön meg az eszem?
2018. okt. 15. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Passz. Egyszer biztosan.;) De ha nem, akkor nem. Fogadd el a döntėseid következmėnyeit. Van amit nem tudsz visszacsinalni, de olyankor keress új lehetősėget!
2018. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha "éppenhogy végezni tudtad" azt a munkát, akkor aligha volt ideális. Fogd fel ezt úgy, mint egy lehetőséget, és próbálj meg vele élni. Járj nyitott szemmel!
2018. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát.. erős depressziós vagyok, és a gerincem amúgy tényleg nem bírta, az igaz. Volt annak oka, hogy így döntöttem, végülis. Csak bűntudatom támadt. :(
2018. okt. 15. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a szerelem miatt jöttél haza. Nem mindig döntünk tudatosan, és hajlamosak vagyunk bármi mással megindokolni magunknak utána.
2018. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem. Tényleg nem amiatt. Ez is egy jel volt. Semmilyen gyárban nem dolgozhatok a gerincem miatt. Erre jöttem rá. Más kiutat kell találnom. Sokat segítettél, köszönöm!
2018. okt. 15. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!