Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Berúgtam egy rendezvényen és...

Berúgtam egy rendezvényen és meglátott az egyetemi tanárom, mit csináljak, azóta röhög mindig, ha szembejön?

Figyelt kérdés

Egy falunap volt és nagyon rossz az arcmemóriám, konkrétan abból állt az este, hogy vedeltem a sört és utoljára kitámolyogtam a wc-re az nagyon vicces volt.


Ennél az volt rosszabb, mikor egy bárban 15 évesen vodka narancsot kortyolgatva az osztálytársnőmmel megpillantjuk 3 tanáromat is.


Nagyon jó tanuló voltam mindig is, de ez nagyon gáz.


2018. okt. 17. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
És akkor mi van ha röhög. Addig jó, amíg humorizál rajta. Ha egy tata tanárod lenne egyetemen 60-on túl és szemétkedne veled az órákon meg megbuktatna jobb lenne, vagy mi?
2018. okt. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Végülis :)
2018. okt. 17. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Ne foglalkozz vele, egyébként meg ez lehet a szimpátia jele is, hogy lám a jó tanuló is csak ember.


Én pl. úgy 17 éve egyszer mikor hívtam egyetemi docens konzulensemet diplomamunka konzultációra időpontot kérni, mondta, hogy most Ausztriában rendőrségi fogdában van, nem tudja még, hogy mikor engedik ki. Persze lehet, hogy csak hülyéskedett, mindenesetre személyes találkozásunkon már úgy éreztem, hogy ezt nem lenne szerencsés szóba hozni...

2018. okt. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Én egyszer tanulmányi kiránduláson véletlenül leköptem, mert másnapos voltam és reggel készülődtünk, a tanár meg jött szólni, hogy indulni kell. Én meg ki akartam nyitni az ajtót, hogy kiköpök, a tanár meg pont akkor állt oda. Utána alsóbb évesek mesélték nekem, hogy állítólag valaki egyszer leköpte tanulmányi kiránduláson.

Utána meg félév végén szóbeli vizsga volt és pont olyan tételt húztam, amit alig tudtam. Aztán beszéltem össze vissza, kitalált személyek is voltak benne. Szerintem a tanár teljesen hülyének nézett és adott egy hármast.

2018. okt. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez legyen a legnagyobb gond az életben, na meg amúgy is, minden csoda 3 napig tart, abba fogja hagyni.
2018. okt. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!