Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Haverom barátnője véletlenül...

Haverom barátnője véletlenül meglátott ruhátlanul, ez nagyon géz most?

Figyelt kérdés

Nagyon bánt a dolog. Jött hozzám tegnap délelőtt a barátom a barátnőjével, hogy elhívjanak este egy buliba. Tesóm beengedte őket és felküldte őket a szobámba. De ő nem tudta, hogy én meg zuhanyozni vagyok éppen, én meg nem is hallottam, hogy jönnek meg nem is vártam senkit. Meztelenül nyugodtam mentem vissza a szobáámba, amikor belépek akkor látom, hogy ott ülnek az ágyamon és engem várnak. Én meg ott voltam előttük egy szál semmiben. Szörnyen gáznak éreztem, dadogtam valamit, hogy bocs és magamra kaptam gyorsan a ruhát, de hát láttak meztelenül. A haverom nem is izgat, de a barátnője az már ciki. Meghát láttam, hogy rögtön végig is nézett rajtam, mi van a lábam között.


Hogy kezeljem ezt a helyzetet? Tegnap aztán nem került utána szóba a helyzet, dehát engem eléggé zavar. Esetleg más is járt már hasonlóan?


21/F



2017. szept. 24. 11:26
 1/6 A kérdező kommentje:
*gáz :D
2017. szept. 24. 11:27
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

fordult elő velem is hasonló, csak poékodtunk később vele

17/f

2017. szept. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A csaj emlekeit mar nem tudod kitorolni ugyebar. Tehat sokmindent nem tudsz tenni.
2017. szept. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
40%
A rendőrség mit mondott?
2017. szept. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én inkább élveztem volna a helyzetet :)
2017. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogd fel pozitívan, hogy egy jó csaj látott téged meztelen :)
2017. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!