Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha depresszív, szentimentális...

Ha depresszív, szentimentális és melankolikus vagyok, milyen munkakörökbe vagyok alkalmas?

Figyelt kérdés

2018. okt. 18. 10:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Sírásó?!
2018. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Bármilyenre. Munkában professzionálisan kell viselkedni, a munkával foglalkozni, nem pedig szentimentálisan merengeni.
2018. okt. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, javaslom, tölts ki egy személyiségtesztet, és az alapján jobban körül tudod határolni, hogy mikre lennél alkalmas. Nekem ennyi alapján max annyi jött le, hogy nem szívesen foglalkozol emberekkel, és nem vagy annyira csapatjátékos.
2018. okt. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
temetőcsősz
2018. okt. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
34%

Esetleg hittantanár? :)


A temetők kapujára ki szokták írni: FELTÁMADUNK! (Megyünk az Örök Életre - Halálunk Után...)


Nemsokára Mindenszentek, illetve Halottak Napja. Mécsesekkel megyünk mind a Hőn Szeretett, de már Elhunyt Rokonainkhoz.


Ui: Reménykedj Kérdező! Nem olyan Borús és Kilátástalan ám a Helyzeted, mint Gondolod Elsőre!

2018. okt. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Könyvelés. Mindig minden tegnapra kell, tartani kell a határidőket, mindenkinek azonnal SOS ben kell minden egyszerre, 5 céggel vagy egyszerre a telefonban 5 féle ügyben, miközben a 6. mailben parázik a fizetendő Áfán, nincs időd vetyengeni a tyuksz.ros életeden, adrenalinnal vagy pumpálva, a legjobb.
2018. okt. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Író, költő, műfordító, magyartanár.
2018. nov. 24. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább olyan,ahol nem egy csapatban kell folgozni, mert az állandó rossz kedv, lehangoltság leszívja mások energiáját is vagy egy alap szomorkás hangulatot teremt, még, ha félrevonulsz is.


Ne is dolgozz ott, ahol emberekkel kell kommunikálnod, gondolj bele mennyien panaszkodnak, hogy egy életunt emberke fogadta őket. Pl egy időben gyűlöltem a boltunk hentes pultjához menni mert rossz kedvem lett a pultostól.


Olyan munka, ami alatt egyedül lehetsz, pl villamosvezető vagy irodai munka, aminél lehet a home office vagy takarítás, ahol találkozol emberekkel is, de kommunikálni nem kell, stb.

2018. dec. 6. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Drazicc ***** válasza:
100%
animátor :)
2019. márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Magyartanár. A kamaszok szeretik a depresszív, szocfób tanárokat. Mert tele van támadási ponttal. Nem tudom, de lehet, hogy jó dolgod volna ott. Bár én nem biztos, hogy ha depis volnék ezt választanám, de egy próbát talán megér. Csak 4 év a főiskola, és lesz egy értelmetlen diplomád, kivéve, ha imádod az irodalmat.
2019. márc. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!