Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a különbség a szép csaj és...

Mi a különbség a szép csaj és a jó csaj között?

Figyelt kérdés
2018. okt. 22. 16:03
 1/8 Miss Endzsi ***** válasza:
100%

Kinek mi.

Nálam:

szép csaj: [link]


jó csaj: [link]

2018. okt. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szóval a szép csaj aranyos "barátnőalapanyag", a jó csaj pedig szexi?
2018. okt. 22. 16:56
 3/8 Miss Endzsi ***** válasza:
54%
Nálam úgymond igen. Bár nekem inkább a második jönne be barátnőnek. Az elsővel max barátkoznék. De a többség ezt részesíti előnyben, ha barátnőről van szó.
2018. okt. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A jó csaj lehet szép is vagy ez inkább "nem szép, de jó a teste" kategória?
2018. okt. 22. 17:01
 5/8 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem csak akkor jó csaj, ha az arca is tetszik, szép. Tehát, mindene gyönyörű. A linkelt lánynak annyira nem tetszik az arca így, mondjuk nem is igazán látni.
2018. okt. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs különbség, nálam ezek szinonimák.
2018. okt. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem aki jó csaj annak jó az alakja, igényes, csinosan öltözködik, ad magára, összességében jó ránézni, de nem feltétlen szép. Lehet, hogy arcra például csak átlagos.

Én arra mondom hogy szép, akinek szép az arca. Függetlenül attól, hogy milyen ruhát hord, mennyire van jó alakja.

2018. okt. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A férfiaknál nincs minden szónak, kifejezésnek mögöttes tartalma és több kifejezést is használnak ugyanarra. Nálam például szép csaj = jó csaj. Tetszik-tetszik.
2018. okt. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!