Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » ENFP férfiak (vagy aki ismer...

ENFP férfiak (vagy aki ismer ilyet) mesélnétek az érzéseitekről?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri ezt a tesztet, az légyszives ne kommenteljen.

Szóval ismerkedem valakivel, aki szinte biztos, hogy ENFP és pont olyan nehezen kiismerhető/ellentmondásos, mint amilyen ez a személyiségtípus tud lenni. Lényeg, hogy kíváncsi lennék, hogy ENFP férfiak ti milyenek vagytok szerelemben/ párkapcsolatban/ magánéletben/ elköteleződésben. stb.? Vagy aki ismer ilyet, attól is szívesen olvasok történeteket.

Én INFP vagyok.



2018. okt. 23. 02:30
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

Ja, tök jó érzés hülye tesztek alapján beskatulyázni magam, mert attól olyan különlegesnek érzem magam.

ENFP vagyok, de néha KDNP, ACDC meg ZRT.

2018. okt. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ENFP és INFP ideális párosítás, szóval biztosan jól kijöttök majd egymással :D
2018. okt. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én ISTP vagyok, de ismerek egy ENFP-t. Engem speciel halálra idegesített, de szerintem egy INFPhez illene.
2018. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ejnye elsőcske, ez nem olyan kóser. Ha baromságnak tartod, nem kell itt menő beszólásokat gyártanod.


Szal jah, ellentmondásos vagyok én is. Könnyen szerelmes tudok lenni valakibe, de ha ledöntöttem minden falat, küzdök azután is hogy megmaradjon a kapcsolat. Igyekszem levenni a másik félről a terheket, mert tudom higy nekem könnyebben megy. A szívem teljesen rendben, a kihasználás nekem speciel nem jön össze.


Living hippi féleség vagyok, enfp és vízöntő. Ha nagyon személytelen akarok lenni, így írnám le magam.


Az infp-kkel nagyon cuki kapcsolataim vannak. Picit idegesítem őket, de tudatom velük hogy mit is jelentenek számomra, stb...

2018. okt. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én ugyan INTJ vagyok, de van ENFP ismerősöm, és ő azt mondta, hogy nála ez a szerelemsdi olyasmi, mint amikor lehull a bomba. Beáll az érzés és akkor olyan furán... "elsöprő", gyakran még neki is megterhelő az intenzitása, a maga részéről nem is annyira szereti, ha belekerül ebbe a hullámba, de ha ott van, akkor nem tud vele már mit kezdeni.

INTJ-szemszögből az ENFP-k sokszor eléggé... túlbuzgók, valószínű, hogy ez a vonás egy kapcsolatban csak felerősödik, ha esetleg olyan emberrel kerül össze, akit nehezebb megközelíteni, nehezen adja magát, akkor meg pláne. Van egy olyan vicc a típusomra vonatkozóan, hogy "egy INTJ-nek akkor lesz párja, ha egy elszánt ENFP addig követi, ameddig kénytelen elfogadni, hogy járnak".

Ez szerintem más típusra lebontva is tükrözi az ENFP mentalitását ebben a kérdésben. :D

2018. okt. 28. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátnőm ENFP én INFP vagyok. :D Azt kívánom, bár találnék ENFP pasit. XD Barátnőm nagyon ambíciózus, spontán, jó a humora, ha szerelmes lesz, az olyan, mintha egy taxi csapta volna el. Kicsit lehetne racionálisabb néha ebben. De sokszor ENTP-s inkább amúgy, mérnökin van. XD Az egyszer biztos, hogy nem lelkizik annyit, mint én. Kreatív, régebben több ideje volt ilyesmire, na meg persze álmodozni is. Én meg nem tudom megérteni, honnan van az extravertáltaknak 8-tól 8-tartó suli után energiája még beülni bowlingozni is egyet. XD ezt irigylem benne.
2018. nov. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező! :)


Bár már a kérdésed nem friss válaszom megfogalmazása pillanatában, de azért remélem hozzájárulok a topikhoz ha magamról írok kicsikét. :)


Fontos leszögeznem, hogy szerintem még az altípusok között is elég sok eltérés lehet, hisz minden embert egyéniségként kezelek, de ha tényleg fel kell címkéznem magamat, akkor teljes joggal ragasztanám rá az ENFP-t arra a bizonyos (virtuális) dobozra. :)


Az én tesztem:

[link]


Így negyven év után...

Borzasztóan erős nálam az elviség, sokszor rosszul is érzem emiatt magamat pl. a kollégáim társaságában. (Erősen soviniszta/kirekesztő/rasszista magatartás) És meg is szoktam "harcolni" velük, én nem félek konfrontálódni. :) Intenzív/lendületes a személyiségem. Lehet ez néha kicsit olyan "túmáccsba" átcsap XD. (Párkapcsolat/randik sínylik meg). És az eszem tudja, hogy ezen sokat kell még javítanom, de sokszor nem tudom meghazudtolni magamat, sajnos.

Nagyon erős érzelmeim vannak (empátia, másoknak segítés, komolyzene iránti fogékonyság, stb.) és érdekelnek a spirituális és alternatív irányzatok is. (No, meg a pszichológia, természetesen) :)

Párkapcsolatban is borzasztóan fontos tényező nálam a hűség és az akár kellemetlen dolgok meg/kibeszélése. Amit megint lehet túlzásba viszek az a másik "agyonszeretgetése" :D Nem tudok, erre jobb szót alkalmazni, ez talán szemlélteti, hogy milyen is vagyok a szerelemben. :D Eszméletlen jól tudok (állítólag) motiválni! :)) És érdekes, hogy talán a kedvesebb/barátságosabb kommunikációm miatt elég hamar megnyílnak nekem az emberek. :)

Állatok szeretete ugye alap! :) (Van is doromboló főnöknő aki otthon vár :P )

Plusz nálam roppant fontos tényező az egészséges életmódra való törekvés. (Voltam vega is). Mozgás, sport. Ez meg is van. :)


Én vagyok az a típus akit 99%-ban beraknak friend-zoneba a hölgyek, de ha egyszer náluk is kattan és megvan a kapocs, akkor onnantól jön az érzelmi tehervonat (olyan jó értelemben)! :DDD


Nagyjából elsőre ennyi, kérdezz bátran!!! ^^


Üdv!

2019. márc. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!