Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak olyan ember tud olvasni...

Csak olyan ember tud olvasni a gondolatainkban aki jól ismer minket?

Figyelt kérdés

Pontosabban arra gondolok hogy olynlan személy látja előre mit szeretnénk mondani vagy tenni aki jól ismer? vagy nem szükséges hogy jól ismerjen?


Volt egy ismerősöm ,nem voltunk olyan "jóba" ,kedveltük egymást viszont a kapcsolatunk semleges volt.Ő mondta nekem egyszer azt mielőtt megszólaltam volna 'tudom már minden gondolatod' vagy is azt jelentené hogy már jól ismer?


2018. júl. 19. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A "gondolatolvasás" sokféleképpen nézhet ki.

Kereshetsz árulkodó jeleket a testén, arcán és a beszédében, pszichológiai "csapdákat" állíthatsz fel neki stb.


Ha jól ismersz valakit, sejtheted, mit tenne bizonyos helyzetekben, hogyan reagálna dolgokra, ilyesmi, de ez nem gondolatolvasás.

2018. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyilván ezt nem szó szerint kell érteni.

Én a volt osztálytársammal voltam így. Igaz jóban voltunk, de tudtuk, hogy mit lépne a másik.


Akivel pedig nem vagy jóba, az pedig úgy értendő, hogy:

Ide köthető egy mondás, hogy "Ismerlek, mint a rossz pénzt".

Például:ha valaki gyanúsan kezd viselkedni, akkor gondolod, hogy valami nincs rendben, vagy valamit akar. Vagy egy egyszerűbb példa - ha egy lány szépen kezd el rád nézni, akkor is szeretne valamit. Erre vonatkozik.


Vagy: egy munkatárs, aki felsőbbrendűnek hiszi magát, őt is szoktak így "csesztetni", hogy ne is szólalj meg. vagy ne is csináld azt amit el szeretnél kezdeni. De nyilván ez negatív formája.

2018. júl. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van, aki ráérez, mert intuitív.
2018. júl. 19. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha érdekel hogy valaki mit tervez vagy gondol róllad akkor tanuld meg az Agykontroll-t és azzal sok sok információra szert lehet tenni.. Persze ha hisz benne az Ember.
2018. júl. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Amiben hinni kell, az nem létezik.
2018. júl. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!