Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért "gáz" egy lánynak sört...

Miért "gáz" egy lánynak sört inni?

Figyelt kérdés

Én szeretem a sört. Meg az a szöveg, hogy "fingat". Én sosem fingottam tőle (bocs a kifejezésért). Bab, tejes cuccok kávé, puffaszt, de a sör nem, max. pisilnod kell tőle gyorsabban.


Nem értem, hogy miért nem ihatna lány is. Annak idején koleszban is szoktunk sörözni az egyik barátnőmmel.


2018. okt. 23. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért, ki mondta, hogy nem ihattok?
2018. okt. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ihatsz, aki mást mondd azt sz.rd le.
2018. okt. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, csak kevés lány iszik sört ezért legfeljebb szokatlan.

Még nekem sem sikerült egy nővel sem meginni egy jó Edelweiss-t, mert mindenki borozik vagy koktélozik.

2018. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%
Ki mondta hogy gáz? Egy olyan lány nekem nem tetszene aki minden nap lehúz 5 Kőbányait, de olyan se aki megiszik minden nap fél üveg csokilikőrt (hogy tipikus csajos italt mondjak)...
2018. okt. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne gáz?

(Lehet én vagyok a tudatlan, de én még nem hallottam arról a teóriáról, hogy a sör “fingat”...)

2018. okt. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem hallottam még, hogy gáz lenne, rengeteg lányt ismerek aki imádja, azt meg végképp nem hallottam, hogy fingat. :DDD
2018. okt. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam sörözni, azt nem mondták még, hogy gáz lenne, viszont volt már, hogy megrőkönyödtek, visszakérdeztek csodálkozva, hogy tényleg sörözni szoktam-e, "nahát"... Szerintem valami "kulturális" berögződés lehet itt Magyarországon, hogy a sörözés férfias :-) Fiatalabbak körében talán kevésbé, de középkorúaknál mindenképp...
2018. okt. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem fingat, csak büfögtet :D
2018. okt. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert nem ihatsz,egy lányhoz csak Malibu illik és csokoládédesszert,tessék már végre felfogni!

Nem,csak viccelek:)

2018. okt. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sosem szólt be senki se, hogy de gáz vagy, hogy sört iszol ilyen formában, csak annyit, hogy mi vagy te férfi, de ezt is poénból, mert csapoltat kértem (ezt azon a helyen kosrsóban adják), és hát viccesen is néztem ki a fejemnél jóval nagyobb korsóval vézna lányként. Koktélért már viszont szóltak be (mi vagy te punci vagy meleg?), bár a koktélok többsége (pl Zombie) röhögve ver több piát is, ebben az esetben az alkoholfok volt a kötekedés tárgya.


Személy szerint nekem a Heineken és a félbarna Staropramen az alap kedvenc. Szeretem a lightos söröket pl. Corona, Tiger, Foster, belgák közül Hoegaarden, Leffe... Néha, ha pénztárcám engedi, akkor kipróbálok magasabb árkategóriás sörkülönlegességeket. Ja és hozzáteszem, egy időben gyűjtöttem a dobozokat és az üvegeket.

Magyar viszonylatban, nem rosszak ezek a csicsás dobozúak: Arany Ászok frissenszűrt, Dreher Pale Ale, Borsodi Jeges-Tüzes bár az utóbbi az vörös sör. A Sopronit nem tudom mi lelte az elmúlt pár évben, de borzalmas lett. Barna söröket nem igazán csípem, esetleg Budweiser Dark-ot, ha jól be van hűtve. A vörös sörben volt egy ami nagyon ízlett, de a márkájára nem emlékszem, csak, hogy egy fa volt a logója. Szűretlenben is a Staropramen a favoritom.


Életem legrosszabb sörei: Kozel (bár ez szimplán nem az én ízvilágom), Balatoni sör de erre nincs mentség.


Alapjában véve amit én gáznak tartok: fiatalokat, főképp lányokat akik menőségből fogyasztanak sört, vagyis, hogy bevágódjanak a fiúknál, vagy, hogy bebaszarincsanak (mert nem bírják a töményebb alkoholú italokat). Akinek mind1, hogy mi, csak alkoholos legyen. Aki inkább vesz 5 literes Kőbányait ahelyett, hogy egy normális sört venne.


True Story egyetemi koleszban: Akik inkább vesznek xar Argus magas alkoholtartalmú sört (nem csak egyet), hogy hamar becsípjenek és "bevágódjanak" a csajoknál és ezt megismétlik majdnem minden nap, aztán nekem meg beszólnak, hogy "de gazdag vki", mert kb. 500-600 ft értékben merészeltem 1 üveg német kézműves sört inni, miközben lazacot sütöttem, amit azért engedhettem meg magamnak, mert nem szórtam a pénzt hülyeségekre és minden befizetni valót kiegyenlítettem előtte. Alkalmanként vettem 1 üveg 300 ft feletti sört, mert szeretek kipróbálni újakat. Minden ilyen sörös esetben megvető pillantásokat vetettek rám azok a fiúk, a velük haveri kapcsolatban lévő lányok meg szimplán beképzeltnek tartanak.


A sörtöl max büfögni fog az ember, de ez azért van mert a sört nem 2 decis poharakként iszik az ember (mint a vizet), hanem egyszerre többet. Ugyanezt eredményezik a szénsavas üdítőitalok. Aki fingadozik tőle, annak valószínűleg van vmi problémája az emésztőrendszerével esetleg érzékeny. A sokszori pisilést meg az okozza, hogy az összetevői alapjáraton gyógynövények, vizelet hajtású tulajdonsággal, meg itt visszatérek arra, hogy sokat iszunk meg egyszerre belőle. Régebben az alkoholos italokat és tinktúrákat gyógyászati célra (is) használták, csak más volt az elnevezésük.

2018. okt. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!