Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell az informtikusoknak...

Miért kell az informtikusoknak úgy kinézni mint egy zombi? A stílus vagy normális öltözés legapróbb jeleit sem mutatják, persze kivételek biztos vannak de nem jellemző.

Figyelt kérdés
2018. okt. 24. 10:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
9. vagyok. Hát te tényleg el vagy tévelyedve.:)
2018. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Miért, milyen az öltözékük, mire gondoltál? :D
2018. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
megmerem kockaztatni, h a kerdezo meg hirbol se latott informatikust eloben. tudod, nem mindenki okos akin szemuveg van.
2018. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Juuuj de humoros vagy. Na akkor vázolom. Oldalra fésült lenyalt haj, ing, vasalt nadrág, lehetőleg a múlt századból, 150 kiló fölött.
2018. okt. 24. 15:14
 15/19 anonim ***** válasza:
Aztán te hol láttál ilyen informatikust?
2018. okt. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Környezetemben elég sok az informatikus (bátyám is az, kollégái néha átjárnak) és mindegyik normálisan néz ki. Én informatikusnak készülök, eddig minden osztály/csoporttársam normálisan nézett ki. Attól hogy te életedben láttál 5 "tipikus" informatikust, van rajtuk kívül 10 000 más, aki teljesen normális.
2018. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem akarnak ők úgy kinézni, csak mivel teljesen lefoglalja őket a munka, sokszor az alapvető szükségletek háttérbe szorulnak náluk.
2018. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mert az általam írt programkód minősége nem korrelál azzal, hogy éppen milyen ruhát viselek. És ráadásul így is megfizetnek:-) Akkor miért törjem magam a stílussal, bébi?
2018. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ing, vasalt nadrag??? Hol elsz te? Alapbol rohejes az egesz altalanositasi probalkozasod, de szerintem a legtobb a celszeruseg miatt ponthogy inkabb a polo es egyszeru nadrag (rovid vagy hosszu) kombora eskuszik, es hajviseletben is akrvesbe bonyolultakat, rovidebbeket kedvelik.

De mint mondtam, rohelyes az altalonositas, nalunk 20 emberbol van kopasz, van teljesen zselezett haju, oltozkodesileg is van egy, aki mindig inget hord, de a legtobben rovidujju polot.

2018. okt. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!