Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Testbeszéd fejlesztése?

Testbeszéd fejlesztése?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben elkapott ez a téma, és szeretnék tanulni rá valamennyit. Lehetséges ez? Egyáltalán hogyan álljak neki?

2018. okt. 24. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ne próbálkozz vele. A mi kultúránkban furán néznének rád. Én sok amerikai videót nézek, ahol a youtuber-ek gesztikulálnak, és valahogy rámragadt. De észrevettem, hogy ha elkezdek én is gesztikulálni beszéd közben, csak időnként, nem állandóan, akkor rendkívül furán néznek rám. Egyértelműen odakapják az emberek a tekintetüket a kezemre, holott addig az arcomat nézték. És látom is rajtuk, hogy meg vannak lepődve. Nem veszi olyan jól ez ki magát a mi kultúránkban, Mo.-on ez nem szokás.
2018. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha természetesen jön valakiből, akkor oké, de ha te meg akarod tanulni, akkor nagyon mű lesz a végeredmény.
2018. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Bár a fentiek a gesztikulálásra vonatkoznak, a testbeszéd viszont sokkal több, és az mindenkiből jön természetesen: az is jelent valamit, ha valaki hátradől a széken, az is, ha összekulcsolja a kezét, stb. De ha ezeket elkezded direkt csinálni, az már nem lesz az igazi. A testbeszéd fejlesztése nem arról szól, hogy elkezdjed tudatosan csinálni ezeket, hanem hogy amikor más csinálja, akkor helyesen tudd értelmezni, hogy mi lehet mögötte.
2018. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én itt pontosan arra gondolok amit a kedves 3-as leírt:

Mások testbeszédének a jelentését szeretném megtanulni, szó sincs gesztikulálásról vagy ilyesmi. Ment mind a hármotoknak a zöld :D

2018. okt. 24. 21:22
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazat megvallva ahogy láttam Colin Cloudot az amerikai Got Talentben, így elkapott az érzés, hogy na, ezt örömmel kitanulnám.
2018. okt. 24. 21:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Én most megnéztem tőle valamit, de annak semmi köze a testbeszédhez.
2018. okt. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Akkor micsoda áll hozzá a legközelebb? :(
2018. okt. 24. 21:43
 8/15 anonim ***** válasza:

A testbeszéded az jön megától.

De pl ha többen beszélgettek, ha szétfelé vannak fordulva lábujjaid; akkor nyitott vagy arra, hogy még mások is csatlakozzanak a beszélgetéshez; ha szemébe nézel egyenes vagy és őszinte; de ez egyébként jön magától, mert ugye te is akarod látni a másik szemét, hogy ő is őszinte -e veled; vagy sem; a másik meg, hogy mások testbeszédét megfejteni; hát nemtom minek ez annyira fontos neked; de hát úgy amikor olyan helyzet van, akkor szerintem az értelmezés rögtön jön magától.

2018. okt. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ezt néztem meg:

https://www.youtube.com/watch?v=IB_gIN4tbyc


Ez bűvészkedés. Illuzionista. Gondolatolvasót játszik. Egyszerűen beépített emberekkel is simán megoldható.

2018. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
2018. okt. 24. 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!