Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent ez a testbeszèd ha...

Mono11 kérdése:

Mit jelent ez a testbeszèd ha valaki hàtat fordit a màsik embernek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 8. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
El akarja rejteni a tekintetét, és az arcát, hogy ne lehessen rájönni a mimikájából mit gondol, főleg ha valami megrázta lelkileg, akár egy hír, akár bármi.
2018. aug. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azt jelenti inkàbb nem èrdekli a màsik ember.
2018. aug. 8. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod a választ, akkor miért tetted fel a kèrdést?
2018. aug. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem.Én akkor fordítok hátat valakinek ha felhúzott vagy megértésre lenne szükségem de pont az ellenkezőjét kapom.

Vagy mert így kerülöm el hogy válaszolni kelljen.

2018. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Talán sértettséget es így jelzi, hogy nem elege van belőle, de ez csak tipp, mert nemlekszem, hogy valaha is csinaltam volna ezt. Inkabb élőszóban szoktam elmondani, ha valakitől "besokallok".
2018. aug. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kizárást jelent. De hogy a teljes kommunikációból, vagy tényleg csak a testbeszédét rejtegeti, azt én nem tudhatom.
2018. aug. 9. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat
2018. aug. 9. 04:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Attól is függ hogy ez egy társaságba történik vagy úgy amikor ketten kommunikáltok. Társaságban valóban lehet kizárás.
2018. aug. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!