Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan nagy gáz ha nincs...

Miért olyan nagy gáz ha nincs jogsim 23 évesen?

Figyelt kérdés

Mindenki ezt hangoztatja hogy tegyem már le a jogsit, mire várok... Persze mind olyanok mondják akiknek finanszírozva volt szülők által és nem csak a jogosítvány, hanem a kocsi is. Ekkora probléma manapság ha az embernek ennyi idősen nincs meg?


23F


2018. okt. 25. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
77%
hogyne lehetne kocsi nélkül élni? én megvagyok nélküle , kösz
2018. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én 25 leszek és nekem sincs. Nem is lesz. Félek a volán mögött, ami nem az én bizonytalanságomból ered, hanem az emberek közlekedéskultúrája miatt. Már többször baleseteztünk majdnem mások hülyesége miatt.
2018. okt. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
na most kapok nekem van 17f mellesleg felesleges ha jól elvagy anélkül is. Nem véletlen találták ki a tömegközlekedést, biciklit, gyaloglást stb. egyáltalán nem gáz ne érezd annak... én tömegközlekedés párti vagyok nekem is csak azért van mert most jött egy jó lehetőség hogy megcsináljam, nem volt égetően fontos
2018. okt. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én két hete vizsgáztam forgalmiból. Azért kezdtem el, mert úgy éreztem szeretném, meg tudtam finanszírozni is magamnak. Ezidáig megvoltam nélküle, de nem úgy fogomf el most sem hogy én akkor most menő vagyok, vagy több vagyok bárkinél is, mert tudok autót vezetni... Nekem is mondták ezidáig hogy gáz, meg mire várok, de ez sem korhoz kötött dolog, meg egyáltalán, ha nem akarsz jogsit akkor nem kezded el és kész. Az hogy más mit mond meg ne érdekeljen. 26/L
2018. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!