Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz ha 22 évesen nincs jogsim?...

Gáz ha 22 évesen nincs jogsim? ( félénk ember vagyok, de ezt most nem mentegetőzés miatt mondom )

Figyelt kérdés
2017. aug. 14. 20:11
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem sincs. Szerintem jó pár ember lemondhatna a vezetésről, mert annyi béna, vezetésre alkalmatlan ember közlekedik autóval a városban, hogy ön és közveszélyes.
2017. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Döntsd el te, hogy gáz e. Miért érdekel, hogy másnak az e.


Amúgy szerintem egy káros dolog az autó, olyan mint a dohányzás, ez teszi élhetetlenné a városokat. Szóval én örülök, hogy nincs jogsid.

2017. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Miért lenne az? Majdnem én is annyi vagyok , de eszemben sincs gáznak tartani.
2017. aug. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is jobb az, ha tisztában vagy azzal, hogy nem feltétlenül lennél alkalmas rá. vannak persze szituációk, amik megkövetelnék a jogosítvány meglétét, de gáznak semmiképp sem gáz.


inkább az a gázabb, aki lerakja "muszájból", de tudja, hogy ha teheti, akkor inkább nem is ül többet a volán mögé, mert bénának érzi magát.

meg általánosságban az ilyen embereknek sikerül minden elsőre...:D

2017. aug. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne gáz? Nekem sem volt soha jogsim, kocsim. Igaz, nekem különösebben nem is hiányzik.
2017. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem gáz, van ismerősöm, aki 36 évesen, csinálta meg a jogsit.

Amúgy, én is 22 éves vagyok, és eléggé félős, sokszor szorongok, és képes vagyok a bolhából elefántot csinálni.


Már pár éve van jogsim, elején nagyon paráztam, a vezetésnél. Első oktatóm nem is volt szimpatikus, sokszor gyomor görccsel mentem vezetni. Végül 20. óra után le lett cserélve. Nem sokkal később, meg lett a jogosítványom is. :) Szóval nem kell ráparázni, ha csak a félelem miatt nem kezded el a jogsit, akkor gondolj bele, rajtad kívül, még páran megbirkóztak ezzel a problémával. Kezd el bátran, ne szabjon a félelem határokat! :)


22/f

2017. aug. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
# 6 vagyok, még annyi, hogy minden kezdett nehéz. Azért van az oktató, hogy arra amit nem tudunk. Balesetet okozni nem tudsz, mert az oktatónál is vannak pedálok, és a kormányba is belenyúl, ha olyan helyzet adódik. Csak türelmes oktatót keress. Mikor meglesz a jogsid(remélem meglesz), akkor az elején kicsit fúra lesz vezetni, mert más az autó amit vezetsz, mint az oktató kocsi. Ha lefulladsz, ne pánikolj, légy nyugodt, és csináld újra, a tanultak szerint! Egy idő után megszokod a kocsit, és ha sokat vezetsz, akkor el is felejted, a bénázásokat. :)
2017. aug. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nemrég lett meg a jogsim. Általában heti 1x minden tanuló összegyűlt az oktatóval és egymashoz igazítva egyeztettünk időpontot, és együtt is vezettem más tanulókkal, szóval megismertem őket.

Én voltam a legfiatalabb 17 évesen, az utánam következő ember 24, a többiek meg feljebb...

2017. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz, legalábbis részemről sosem érdekelt, hogy másik mit gondol erről. 25 éves vagyok és nincs, nem is tervezem.


Igazából egy alkalom volt mikor picit egyik ismerős tudott cukkolni mikor elővette a jogsiját, és majdnem minden kategória megvolt neki. Akkor elővettem a saját " kártyám " hogy nekem meg ilyen van. ( Mozdonyvezető vagyok. )

2017. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!