Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajdaságról megfeletkeztek,...

Vajdaságról megfeletkeztek, miért?

Figyelt kérdés
Természetesen tudom hogy a Mayar állam támogat minket.Viszont mikor kimentem külfőldre és momdtam honnan jövök ezeket momdták:"Te nem vagy igazi Magyar mert Szerbiából jöttél"meg"Te hülye szerb vagy"meg"Migráns vagy"Értem én hogy vajdaság nem fontos....De azért kicsit ezek szarul esnek.Pl ha valaki erdélyből jön azt miért nem piszkálják?Na meg sokszor el is felejtik megemlíteni,pedig itt kb minden második ember Magyar.

2018. okt. 26. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
hol szóltak meg, melyik országban? és milyen nemzetiségiek?
2018. okt. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Magyarok, Magyarországon
2018. okt. 26. 15:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Aki Erdélyből jön, azt is románozzák sokan.
2018. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

ez sajnos magyar mentalitás, én Magyarországon élek és valóban azt mondják a külhoniakra, hogy román, szerb, ukrán, szlovák, stb. de ezt nem rossz indulatból. Szerintem egyszerűen az országot jegyzik meg sokan, nem a tájegységet.

Viszont a külhoniaknak ez természetesen rosszul esik és sértésnek veszi, jogosan, mert magyar, csak sajnos a politika megint közbeszólt... és Junker is okoskodott tegnap egy kicsit

2018. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vajdasági vagyok velem is történtek már hasonlók ilyenkor kiselőadást kell tartani Trianonról mert látszólag ezek az embereknek fogalmuk sincs az alap magyar történelmi eseményekről...
2018. dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!