Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is utálja magában azt,...

Más is utálja magában azt, hogy túl jó ember?

Figyelt kérdés
2018. okt. 26. 16:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen sajnos elég erősen beivódott a nevelés szülőktől mindig a jó kisfiúra neveltek
2018. okt. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
86%
Szerintem aki utálja ezt magában, az igazából nem is "jó ember"
2018. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Utolsóval értek egyet, nem jó emberek, csak gyengék gonosznak lenni.
2018. okt. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
en igen. de imkabb nem azt, h "jo" ember vagyok, hanem, h ezt masok kihasznaljak. illetve nehez megfogalmazni, de sokszor pofara esek, mert semmibe veszik a "josagom". ezert igazabol en nem "jo" embernek tartom magam, inkabb naivan kedvesnek
2018. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Utolsó kettőnek szól :D

Miért lenne rossz ember?

Jó emberként viselkedik másokkal és ezt nem kapja vissza akkor persze, hogy elgondolkodik azon hogy miért legyen jó ember ha senkisem értékeli? Manapság kevesen értékelik ezt a jó tulajdonságot:)

2018. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

A valóban túl jó ember sosem hiszi jónak magát, mert pontosan tudja, hogy van még mit javulnia.

Azok hiszik magukról azt, mint amit írsz kérdező, akik az önimádattól és a sziruptól kettőig nem látnak.

2018. okt. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mert totálisan kihasználnak végette.
2018. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A szívem szakad meg, ha valkit sírni látok. Kapasból segíteni szeretnék neki, 'felállni' és boldognak látni őt. Ennek ellenére soha-soha sem hallottam azt bárkitől, hogy milyen rossz engem sírni látni.
2018. okt. 26. 17:13
 9/12 Metionin ***** válasza:
Nem, annyira nem vagyok jó ember hogy az már túlzás legyen.
2018. okt. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nem "jó emberség" kérdése, de igen, nagyon elegem van már az érdek emberekből, meg a sok csalóódásból. Mostanra nagyjából elfogytak mellőlem a "barátok", alig pár ember maradt, akikért viszont tűzbe mennék (és ők is értem).


Általában igaz az, hogy ha az ember nem áll ki magáért, azért mások sem állnak ki. Sokáig nekem ez nem ment, aztán jöttek a pofonok az élettől.

A régi énemhez képest most antiszocnak látszom, mert megtanultam nemet mondani, és már nem rángatok ki senkit erőszakkal a saját gödréből, mint ahogy régen tettem...

Nem a jóság szűnt meg bennem. Most is nagyon tudok szeretni. De balek, na az nem akarok többé lenni.

2018. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!