Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Még is mit szeressen az ember...

Még is mit szeressen az ember saját magában?

Figyelt kérdés

Minden ilyen önbizalomgyúrással foglalkozó tartalom ezt nyomja hogy fontos hogy szeresd meg elfogadd magad annak aki vagy és bla bla bla.


Semmiben nem vagyok tehetséges vagy kimagasló. Soha se voltam. Nem értem el soha semmilyen területen semmit. Még csak jól se nézek ki. Sőt kimondottan idétlen vagyok. Még is mi a francot szerethetnék saját magamon?


2017. dec. 2. 10:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jó kérdés,én se tudok magamon mit szeretni. :D Gyúrd ki magad. :)
2017. dec. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is azt leszogezhetjuk, hogy az onbizalom nem jon magatol, sok-sok sikerelmeny es pozitiv visszaigazolas kell ahhoz, hogy kialakuljon.
2017. dec. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Probald ki magadat sokfele dologban az eletben. Ha csak otthon ulsz es nyalogatod a sebeidet, abbol nem lesz sikerelmeny.

Csinalj uj dolgokat, szerezz uj baratokat ... egyszer talan megtalalod a helyed a vilagban.

2017. dec. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

"Probald ki magadat sokfele dologban az eletben. Ha csak otthon ulsz es nyalogatod a sebeidet, abbol nem lesz sikerelmeny.

Csinalj uj dolgokat, szerezz uj baratokat ... egyszer talan megtalalod a helyed a vilagban."



Tudod szívem szerint én is ezt csinálnám. De amíg nem szakad rám valami nagyobb mennyiségű vagyon, addig a lehetőségeim elég limitáltak...

2017. dec. 2. 10:42
 5/18 anonim ***** válasza:
2017. dec. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
68%
Nem kell penz, hogy elmenj futni. Penz nelkul szerezhetsz uj baratokat. Penz nelkul jelentkezhetsz egy amator futoversenyre ahol osszemerheted magad masokkal.
2017. dec. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretek futni. Még tanultam a tesi órákat is mindig rühelltem. Barátaim vannak, de legtöbbjük hasonlóan elveszett ember mint én.
2017. dec. 2. 10:49
 8/18 anonim ***** válasza:
A lehetőséget szeresd magadban, valahogy úgy mikor vándorolsz a sivatagban és éhes-szomjas vagy, megjelenik a délibáb terülj-terülj asztalkám, futsz de egyre távolabb kerül, megállsz, találsz a homokban egy kulcsot vagy egy cseresznyemagot...a kulcs hét macskát tart lakat alatt. A cseresznyemagot nem szereted, hanem csak a benne rejlő lehetőséget. Rajtad áll hová ülteted, beföttesüvegbe, vagy kereselni egy nagyobbat, sőt magát a földet, Hunniát. Majd fává terebélyesedik, de alma nem terem rajta, csak cseresznye.
2017. dec. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hat akkor fogd kezen az "elveszett" barataidat es hatarozzatok el, hogy vegigcsinaljatok a KEKTURAT. Mire a vegere ertek a turanak, ember valik beloletek.
2017. dec. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudod ha az ember napjai nagy részét egy sz*ros munkahelyen tölti, akkor nem sok ideje marad "kéktúrázni". De ahogy már mondtam ha a nyakamba szakadna annyi pénz, hogy ne függjek anyagilag egy munkahelytől, talán arra is elmennék.
2017. dec. 2. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!