Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha vezetéknevet szeretnél...

Ha vezetéknevet szeretnél vàltani, milyen nevet vennél fel a Vivien névhez?

Figyelt kérdés
Bármi jöhet ami szerintetek szép lenne hozzá, de V-betűsek előnyben az alliteráció miatt*-*
2018. okt. 27. 08:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Vígh, Vitéz, Vida, Végh.
2018. okt. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Még mindig nem CSAK v-betűseket lehet írni( senki nem tud olvasni?)De ha olyat irtok legalàbb ne legyen se Vasvári, se Vásoth,se olyam amiben a szar szótag szerepel(VaSZARi), és Vodkásnak is te nyugodtan hívhatod magad,de másnak ne ajánlgasd jó?
2018. okt. 27. 21:06
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Tudunk olvasni, de a V-betúseket ajánlgattuk elsősorban, az alliterációd miatt.

Te viszont megköszönni felejtetted el többünknek (akik normális neveket írtunk), hogy foglalkoztunk a problémáddal! Csak a ledorongolást kaptuk tőled...

2018. okt. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
64%

Tényleg, mi menjünk a fenébe, hogy az alliterációd miatt V betűs neveket ajánlottunk, mikor te vagy annyira életképtelen/fantáziátlan, hogy nem találsz magadtól neked tetsző vezetéknevet.


Nagyon gyerek lehetsz még, hogyha a “Vaszari” vezetéknévből pont a szar szót tudtad kibányászni. Érett, normális emberek ilyenen nem akadnak fent.

2018. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, hogy okosodj:

Vaszary János 1867-1939 festőművész

Vaszary Kolozs hercegprímás, kórházalapító

Vaszary Piri 1901-1965 színésznő


Ha nekik nem volt bajuk a nevükkel, te se köss bele!

2018. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Nem kötök bele, de nem vagyok köteles felvenni.Le is lehet szàllni szerintem a Beszari Vaszariakról.


Az "alliteràcióm" előtt meg volt két ritka és rdekes kifejezés aminek utàna lehetne nézni a jelentésének : "Bármi jöhet" és "előnyben".

2018. okt. 28. 16:47
 17/21 anonim ***** válasza:

Lepontozhatsz, de nem értem miért írtad azt hogy nem vagy köteles felvenni a nevet, persze hogy nem vagy az. Miért támadsz mindenkit hogy ez ezért nem jó ez azért nem jó, nem tehetünk arról ha te a rosszat nézed ki még a szavakból is. A V betűsöket azért írták sokan mert írtad hogy a V betűssel jobban hangzana és azt is írjunk. Emelett nem értem miért írtad ki a kérdést amikor csak itt dumálsz hogy ez ezért nem jó ez pedig azért.

További szép napot

2018. okt. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A világon semmit nem kell felvenni, ha nem akarod!

Csak azt nem értem, MIÉRT írtad ki a kérdést???

2018. okt. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
53%
Más betűvel: Duzzogó Vivien, Sértődő Vivien, Kamasz Vivien.
2018. okt. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ványi Vivien
2018. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!