Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki segítene megmondani,...

Valaki segítene megmondani, hogy ez a Keszthelyi Vivien milyen hátterű családból származhat?

Figyelt kérdés

Autóversenyző csaj és az Audi Sport TT Cup-ban versenyez, íme az instája: [link]

Wikipédia szerint debreceni, de olyan nagyvilági/fényűző életet él, mintha valami monaco-i sztárbróker egyetlen gyönyörű csemetéje lenne. Persze Debrecenben is vannak gazdagok, de azok sem ebben a körben mozognak (Nico Rosberg szelfie, VIP vendég a Red Bull Racing paddock-ban, Ferrari/Bentley a garázsban stb.). Nem vagyok egy irigy kutya, de iszonyatosan érdekel, hogy kis poros szülővárosomból milyen családi háttérrel lehet (oké biztos tehetséges, de akkor is szép és csinos lány) eljutni egy ilyen magas szintre. Nekem amúgy mindig egy Palvin Barbiba csomagolt autóversenyző reklámarcnak tűnik a csaj. Azt sejtettem, hogy szépnek születni felér egy lottó főnyereménnyel az életben, de nem gondoltam volna, hogy ilyen sokra elég.



2018. ápr. 18. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen mert ha egy nő sikeres akkor az csak a szépsége miatt van ugye? Te bánatos gyászkenet xd
2018. ápr. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1: Igazából nem erre akartam kihegyezni a kérdést, viszont a szépsége is a gazdagságból/elit életmódjából adódik. Ez csupán egy észrevétel volt. Ugyanakkor azt se gondolhatja senki, hogyha egy 165 centis, 120 kilós, tokás, kopaszodó, budai nagytőkés lánya lenne és nem éppen így nézne ki, akkor ugyanezt a karrier befutotta volna.
2018. ápr. 18. 14:07
 3/10 Emberek ***** válasza:
Sajnos nem tudni milyen hátterű családból származik :/ Kivéve, ha ismersz valaki olyat, aki ismeri őt vagy a családját közelebbről. De ha találsz valakit légy szíves mutasd már be nekem is :D
2018. ápr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csak egy tipp a továbbgondoláshoz: kemény versengő világunkban az, hogy szép valaki még önmagában egy adottság. De hogy érvényesülni, urambocsá sokat keresni tudjon vele, az kemény járulékos munkával jár, amit önmagában szépséggel elérni még nem lehet.


Ha lehetne, ilyen alapon nem lenne szegény vagy anyagi gondokkal küzdő lány sehol ;).

2018. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint szép lány...
2018. máj. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5: Pedig ilyen nincs is. Legalábbis én soha nem láttam/találkoztam ilyennel. Aki kicsit is dekoratív az vagy modellkedik, ami tökéletes keresetkiegészítés az egyetemi évei alatt vagy pedig egy stabil egzisztenciájú pasival jön össze. És itt nem a qrválkodásra gondolok, hanem a szimpla kereslet-kínálatra, azaz egy gazdag, jóképű pasihoz illik egy szép csaj és fordítva.
2018. máj. 5. 13:18
 7/10 anonim ***** válasza:

"...kicsit is dekoratív..."


Ennyi erővel minden 5. lány összejöhetne egy "stabil egzisztenciájú férfivel", vagy modellkedhetne.

Nincs olyan nagy extra ebben a csajban :D

2018. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ennyi erővel minden 5. lány összejöhetne egy "stabil egzisztenciájú férfivel", vagy modellkedhetne."


beletrafáltál, a "minden 5."-kel még alá is lőttél, egyetemen kb. minden második csajnak akivel találkoztam gazdag pasija volt, BMW-vel persze, és "munkaként", ha volt neki, modellkedett, hostesskedett vagy ilyen instakirálynő volt. Nagyon is igaz a mai világban, hogy főnyeremény ha valaki szép. Ha már palvin Barbi említésre került, ő a tökéletes példa: semmihez nem ért, buta mint a föld, de szép, ezért felkapták, és most milliomos, felkapott modell, és Lewis Hamiltonokkal meg Neymarokkal szexelget. Csak azért mert cukipofinak született. Valóban kissé igazságtalan az élet.


Keszthelyire visszatérve: elvileg ha jól tudom valami bankár az apja, és felépítettek neki egy ilyen imidzset támogatókkal, onnantól meg már ment a dolog magától, hogy bekerült a TT Cupba.

2018. júl. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Keszthelyi apuka igencsak jó anyagi háttérrel rendelkezik, ezáltal is tudta támogatni az egyik lányát, míg a másikat abszolút leszarja. Mivelhogy két lánya van, aki ismeri a családot, az tudja: nyílt titok, csak nincs nagy dobra verve. A másik lányára is éppúgy büszke lehetne, de nyilván nem egy anyától vannak, így egyszerűbb volt tudomást sem venni róla. Lehetne sztorizgatni naphosszat, a lényeg, hogy korrektségből nulla jár apunak. Míg az egyiknek elég szépen egyengette a sorsát, a másik anyagi segítség nélkül nőtt fel. Ezután el lehet gondolkodni a tehetségen.
2020. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ralf Schumacher fiának, Davidnak a barátnője. Valami újgazdag család sarja. Szegény nincstelen akárki csak álmodhat autóversenyzői karrierről. Jól kihasználja, hogy David Schumacher barátnője. A névből is meg lehet élni.
2020. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!