Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Felnőttkoromra elférfiasodott...

Felnőttkoromra elférfiasodott az arcom, más is járt még így, mit csináljak? 21/l

Figyelt kérdés
Fotók is bizonyítják.
2018. okt. 28. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

tudsz mutatni bizonyítékot?

mit jelent nálad a férfiasodás: markánsabb lett az arcod vagy szőrösebb?

vannak, akiknek ez a típus jön be,én biztos nem néznélek le emiatt, hanem megértenélek.

2018. okt. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Metionin ***** válasza:
100%
Fogadd el és amit lehet "nőiesíts" rajta sminkkel, frizurával, ha szemüveges vagy akkor megfelelő kerettel. Nekem tisztára olyan az arcom mint a fiútesómnak, ami neki tök jól áll de rajtam ha nincs smink, azt hiszik hogy fiú vagyok. Ez van, én már megszoktam. Amúgy tök karakteres, egyesek szerint szép arcom van de annyira androgün hogy többször jártam már úgy hogy smink nélkül, bő zenekaros pulóverben mentem a villamoson és tizenéves kis rocker csajok csorgatták rám a nyálukat. :D
2018. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Szőrös sajnos, rendesen bajszom lenne, ha nem szőrteleneítek...


A másik, hogy nagyon markánsabb lett, férfiasodtak a vonásaim... Nyilván nem teszek ki ide képet, de összehasonlítva akár a 18 éves fotoimmal, egyértelműen látszik.

2018. okt. 28. 16:40
 4/10 Metionin ***** válasza:
Hormonjaidat nem nézetted még meg a szőr miatt?
2018. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem
2018. okt. 28. 17:09
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Nézesd meg, ha egy nő ennyire szőrösödik és nem családi vonás (bár lehet örökletes hormonzavar is), akkor valami baj lehet nálad.

Miket eszel? Egészségesen táplálkozol? Sok hús hormonkezelt és a gyorskaják se éppen a megfelelőek egy fiatalnak. Stresszes a melód/sulid?

Nőgyógyásztól kérj teljekörű vizsgálatot a hormon vizsgálattal egyszerre, nézzen meg UH-al is, nincs-e cisztád ami elzáródást okoz vagy csak simán valami heg.

Menszeszed rendben van?

2018. okt. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 TappancsMancs ***** válasza:
Vizsgáltassad ki szerintem is, amúgy meg még csak a felnőttkor elején vagy, fiatal felnőttnek mondanám a korodat.
2018. okt. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A menzeszem borzasztó rendszertelen...


Viszonylag egészségesem étkezem. Viszont tavaly egy betegség miatt kellett szednem szteroidos gyulladáscsökkentőt...

2018. okt. 28. 23:31
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor irány a nőgyógyász, ott lesznek a gondok. A szteroid lassan pucolódik ki sajnos, de nem okoz ilyen jellegű bajokat. Én is szedtem és "csak" elvizesedtem.
2018. okt. 30. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
sajnos tuti hormonzavarod van. minél előbb vizsgáltasd ki. endokrinológushoz menjél. hosszú a várólista, jelentkezz be mielőbb. addig se egyél tejterméket, ne egyél-igyál műanyagból, kerüld a vegyszereket (krémeket, körömlakkot is), ha lehet, a mikrót is. igyekezz csak termelői húst enni, ne iparit. ne egyél bolti feldolgozott ételeket. kerüld a cukrot. ha tudsz, menj el aviva tornára.
2018. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!