Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon ez fog felnőttkoromra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez fog felnőttkoromra változni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, érettségi előtt. Egy szakgimnáziumba járok. Azt vettem észre, hogy engem a lányok lenéznek, első óta. Pontosan nem tudom miért, talán mert nem vagyok olyan, mint a többiek. Nem járok márkás ruhákba, nincs ecsethajam, stb.


Látom az arcukon a megvetést, az utálatot. De nem csak tőlük, a buszon is, a gimis meg iparis lányoktól is. De az idősebbektől sem ritka. Volt olyan, mikor beszóltak, meg az is előfordult, hogy hallottam, ahogy rajtam röhögnek. Nem csak iskolatársak, hanem a más suliba járók is.


Emiatt én is felvettem egy mogorva, visszahúzódó attitűdöt.


2017. aug. 18. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért gondolod, hogy ismeretlen emberek veled foglalkoznak? Persze ha nagyon különleges, röhejes külsőd van, akkor lehet, egyébként viszont a kutyát se érdekled.
2017. aug. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 StayAwake...Forever ***** válasza:
Velem is ez van, viszont nem értem miért foglalkozol ezzel ennyire..
2017. aug. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Három év alatt unalmassá válik egy kicsit. Egyes, ismernek névre is ezek a lányok. Még be is szóltak már, akkor még is kivel foglalkoznak? Annyira láthatatlan lennék nekik?
2017. aug. 18. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!