Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utál mindenkit?

Miért utál mindenkit?

Figyelt kérdés
Tudom semmi közöm másokhoz,nem is szoktam más életébe kutakodni,de ez érdekel. Egyik kolleganőm mindenkit utál. Mondja,hogy ezt azért,ez hülye,azt hülye stb. Az állatokat sem szereti.(Bántani ugyan senkitsem szokott,se állatot,se embert.) Hogy tud valaki mindenkit utálni? Trauma miatt? Vagy mi lehet ennek az oka? Nem tudom megérteni.
2018. okt. 28. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Igaza van.

Mert az emberek túlnyomó többsége utálni való.

2018. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Mert valószínűleg negatív tapasztalatai vannak az emberekkel, ezert alakulhatott ki benne ez az előítéletesség. Lehet, hogy egy kissé mizantrop is. Vagy csak reális gondolkodású...
2018. okt. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkorában a szülei nem szerették, nem dédelgették, nem fejezték k az elégedettségüket iránta, így nem tanulta meg, hogy azt hogy kell. Ráadásul intoleráns (ez a maximalizmus is a szülői elvárásokból eredhet), nem viseli el a tökéletlenséget, pedig senki se tökéletes.

Gondolom, szingli. Tulajdonképpen szerencsétlen, és biztos neki is szüksége van arra, hogy szeressék, csak elijeszti maga mellől az embereket.

2018. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Próbál kedves lenni és segítőkész,de közben meg undorodik mindentől,mindenkitől.. ://
2018. okt. 28. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is utálom az embereket,de nem érdekel hogy szeretnek e vagy sem.
2018. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet kedves azzal, akitől undorodik. Inkább fél az emberektől.
2018. okt. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de majd rájön a legnagyobb ellenség nem kint van.
2018. okt. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!