Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tudnék tenni ha nincsenek...

Mit tudnék tenni ha nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok, úgy érzem nincsenek barátaim. Van egy haveri társaságom akikkel néha összejárunk, de ők nem gondolnak barátnak, érzem rajtuk, ez miatt én sem tudok rájuk barátként nézni, hiába szeretném ha azok lennének, folyton tesznek dolgokat amivel megbántanak, apróságokat is, ami rosszul esik, ez miatt egyikben sem tudok bízni. Párom van akit szeretek és mindent megadnék érte, ez tart bennem igazából erőt, meg ez miatt nem elviselhetetlen az egész. De mégis csak rossz belegondolni, hogy senki nincs aki a barátomnak tudna nevezni meg énis azt tudnám rá mondani, hogy ő a barátom. Ezt a társaságot akikkel havonta egyszer kb találkozunk, őket bírom, jól érzem magam velük, de tudom, hogy én csak havernak számítok, és nekem is ők, mert olyan dolgokat tettek/tesznek eddig amiket igazi barát nem tesz. Talán nem kéne ilyen komolyan felfogni, és ellennék jól, mert boldog vagyok, de ez zavar, mostanában folyton erre gondolok...
2018. okt. 29. 17:33
 1/2 anonim válasza:
53%
szerintem légy nyitottabb az emberek felé
2018. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 he84 ***** válasza:
Csak hogy tudd, ha van párod, akkor van legalább egy barátod is. Ugyanis a pár amellett hogy pár, barát is, 2 az egyben. Hát hogyha azok a haverok néha megbántanak, akkor vagy ne barátkozz velük többé, vagy mondd el nekik, beszéld meg velük őszintén. Ha ettől nem változna semmi, akkor még havernak is rosszak és nem kéne együtt lógnod velük onnantól. És nyilván ismerkedj, barátkozz emberekkel, ha szeretnél a párodon kívül még 1-2 barátot. Persze előre nem lehet tudni legtöbbször, hogy kivel milyen lesz a viszonyod, hogy barátok lesztek-e valaha, ez bizonyos mennyiségű ismerkedés során derül ki, mennyire jöttök ki jól stb. Nem annyira nehéz, mint hinnéd.
2018. okt. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!