Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavarja a szüleimet az,...

Miért zavarja a szüleimet az, hogy nincsenek barátaim és, hogy nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

Soha nem volt egyikből sem, nem vagyok egy társasági ember és igazat megvallva soha nem gondolkoztam rajta, hogy legyen akár barátnőm vagy esetleg haver. Jelenleg is csak érdek barátaim akadnának akik elvárnák, hogy hazavigyem őket vagy mondjuk ingyen el a Balatonra stb. Mivel én eddig soha nem kértem szívességet ezért nekem ez érdekbarátságnak tűnik.


No, viszont szüleimet zavarja, hogy folyton az autómat piszkálom, takarítom, egy takarítás akár 3 órába is bele telhet mert szeretek szüneteket tartani hol csak úgy ücsörgök a kocsiba és vagyok. Azzal jönnek folyton, hogy szerezzek barátnőt mert látják rajtam, frusztrált vagyok ( én ezt nem tudom, nem érzem ) erre válaszként mindig megkapják tőlem, hogy kövér vagyok és szóba nem állna velem egy csaj sem.

Kicsit beteges lesz a következő gondolat tőlem, de néha így érzek. Nem merek edzeni, lefogyni mert akkor az az ürügy, hogy kövér vagyok már nem működne, nem tudnék kibúvót találni. És tudom, hogy nem egyik napról a másikra menne a lefogyás , hosszú kitartó folyamat lenne.


20 éves vagyok és fiú, még tanuló vagyok :)


2017. szept. 9. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

"Aki azt mondja, hogy verd meg te őt, vagy szólj valakinek, hogy verje meg, az nagyon agresszív!"


Aki frusztrált, az látja a másikba bele a frusztráltságot. 20-30 éve sokkal elfogadóbbak voltak. Most kb. a társadalom 90%-a leb*zizná meg kiröhögné a régi énjét a jelenlegihez képest. Ugyanis az emberi elfogadást nem a liberalizmus hozza, ez egy belső nyugodtság és elfogadás, ami a jelenlegi emberekben nagyon nincs meg! Ennyit a frusztráltságról. Anyédék meg félnek, hogy egyedül maradsz, és ennek ők látják a kárát, és nem lesz unokájuk se.

2017. szept. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Most akkor mi az igazság? Szeretnél barátnőt vagy sem? Mert ha tényleg nem szeretnél, akkor a kövérséget kibúvónak használni magad felé fordított fegyver. Ugyanis a szüleid azt hiszik, hogy amúgy te szeretnél, csak hát esélyét sem látod - ez pedig tényleg frusztráltságot okoz, így a feltételezésük helytálló, csak éppen hamis alapokon nyugszik, amit viszont már te adtál alájuk. Tényleg beteges a gondolat, mert becsapod a szüleidet és magadat is. Ellenben, ha megmondod az igazat, akkor ez nyilvánvaló: azért nincs barátnőd, mert nem is akarod, hogy legyen. A testi adottságodat ne rendeld fölé az akaratodnak: az előbbi csak kifogás, az utóbbi viszont jogos ellenérv.
2017. szept. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet féltik a hugodat ěs/vagy a kutyusod.
2017. szept. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék én senkit, elvagyok egymagam amíg van net és úgy érzem az nem most fog eltűnni. Munkahelyet is úgy fogok választani, hogy ne legyenek kollégák senki akivel több órára össze lennénk zárva. Az emberek gonoszak. van persze kivétel ,de olyat a családomon kívül még nem igen tapasztaltam.


Hármas, nem, nem bántok én senkit, kivéve a pókokat, azoktól félek, meg a hangyákat, ja és a szunyogokat.

2017. szept. 10. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:

A pókokkal barátkozz meg, ők interperszonális szinten anya/nők

A hangyákat se bántsd, ők a férfitársaid.

A szúnyogohat se bántsd, mert minden ember interperszonális vérszívó,(így te is én is), előzd meg a szúnyog támadását riasztóval, ne őlj.


Az autód interperszonális szinten a péniszed, ezért tisztodatod három órán keresztül, ez nem más, mint maszturbálás, amikor beleülsz, s csak vagy, az maga az aktus. Ezek pótcselekvések.

Ne a lefogyásra, barát, barátnő szerzésre koncentrálj. Az egészségedre, a szellemi, lelki egészségedre. Ezért ne fogyókúrázz azt felejtsd el, inkább válasz egy küzdősporot,pl. Ökölvivás, az majd formálja a tested, és a jellemed.

Akkor még hivatkozhatsz sok mindenre miért nincs brinőd. Mondhatod, hogy a kocsidat szeretnék nem téged. Bármit kitalálhatsz.

2017. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!