Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, titeket nem riaszt...

Lányok, titeket nem riaszt el, ha valaki tőletek várja a megmentést?

Figyelt kérdés
Mikor egy fiú teszetosza, nem tanul, nem dolgozik, nincsenek barátai, nem jár sehova, nem csinál semmit, viszont állandóan panaszkodik, sajnáltatná magát, és azzal jön, hogy majd normális lesz, ha lesz barátnője. Az ilyenkor csak engem riaszt el, hogy ha összejönnék vele, akkor nekem kellene kirángatnom őt a nyakáig érő sárból?
2018. okt. 29. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Engem jobban zavar a viszonzatlansága és az, hogy egy idő után már el is fogja felejteni, milyen jó támasza, segítsége voltam neki
2018. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még jó hogy... Nem egy gyerek anyukája akarsz lenni.
2018. okt. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na az meg a másik. Amint rendbejön, kinyílik a szeme és keres egy “jobb” csajt, és nem fogja érdekelni, hogy eleinte mennyit öltél bele a kapcsolatotokba, hogy másnak olyan állapotban nem kellett.
2018. okt. 29. 20:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Mond neki,hogy Ne légy teszetosza,hanem tegyed oda! :)


https://www.youtube.com/watch?v=UKmKMi-HSbk

2018. okt. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre mondják hogy életképtelen 😀

De az ilyen emberek általában nem változnának akkor sem ha összejönne nekik egy csaj.

2018. okt. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!