Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meg tudok még változni? Nem...

Meg tudok még változni? Nem tudom elfogadni, hogy ilyen magas vagyok.28/F

Figyelt kérdés

187 cm vagyok és nem érzem magam jól. Mindenki aki alacsonyabb nálam szó szerint felnéz rám, úgy érzem irigykednek és az nekem nem jó érzés. Barátkozni akarok, akivel tudok de fárasztó, hogy úgy néznek minden mozdulatomra, hogy "Hű te ilyet is tudsz?!" Egy-két dologban jó vagyok, de nem akarom a mellemet verdesni rá.


Szerintem még a nőknek is ez kelti fel a figyelmét, az még nem baj, de unom azt hallgatni, hogy "De jó! Te eléred a legfelső polcot."


Régóta akartam grafikus lenni és csak rajzoltam reggeltől estig. Aztán meg jött a pofára esés, hogy gyerekes az emberábrázolásom, mert nincs rendes 8 fej magassága meg emberi arányai. Biztos tanulható ez is, de nekem nehezemre esik így rajzolni. Nekem egy olyan ember nem kell, aki elpusztit a puszta nézésével és kinézetével. Aki komoly, az nekem komor és nem emberi és nem akarok a közelébe menni. Jobban szeretek törpöket rajzolni, mint embereket. Nem tudom, hogy találok úgy munkát, hogy mindent tudok rajzolni, csak embert nem.


Azóta lehet ez, hogy 4 évesen megnéztem egyedül a Szépség és a szörnyeteget. Nehéz leírni azokat, az érzéseket. A szörny hamar szimpatikus lett, Gastontól az első perctől be voltam szarva, aztán még be is igazolódott a félelmem, amikor felbosszantották és elkezdett tömegeket irányítani, meg gyilkolni. Na jó 28 évesen még nevetni is tudok rajta, hogy milyen hülye, de még mindig bennem él az az éjszaka.


Az még nem lenne nekem akkora trauma, hogy ilyen magas vagyok, de gondoltam már arra, bár lennék alacsony és kicsi. Nem tudom, miért lenne jó, de magasnak sem olyan jó (nekem).


2018. okt. 29. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Túl sokat gondolkodsz hülyeségeken de komolyan!! Más ábrándozik akkora termetről mint a Tied, inkább büszkén húznád ki magad!! Mert van mire!!! Az embereknek tényleg nem jó az sem ami jó. Próbáld már meg látni a szépet és a jót magadba!! Mégis ki tehetne boldoggá elégedetté téged ha nem saját magad!!! Ennél durvább dolgok vannak az életben! Szeresd magad ez titok!!
2018. okt. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem orulj, hogy nem 160 cm vagy es ne jartasd az agyad a hulyesegeken. A lanyok szeretik a magas fiukat, micsoda rossz dolog lehet 187 cmnek lenni
2018. okt. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hülyegyerek :D
2018. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Valamiért mindig mást akarunk, mint amink van. Nem becsüljük meg, nem értékeljük.

Örülni kell annak, ami van, meglátni abban a jót.


Lány létemre 175 cm vagyok, mindig kilógtam a sorból, bevertem a fejem a buszon, kellemetlenül éreztem magam a nálam alacsonyabbak között.

De egy idő után elfogadtam, és a jót néztem benne. Hogy nem kell segítséget kérnem, ha valami magasan van, hogy átlátok a tömegen, hogy szép hosszú lábaim vannak és hogy még így is vannak nálam magasabbak. :)

2018. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Hol laksz megyek én is oda.

Miskolcon én a 187cm-emmel átlagosnak számítok, talán az 5cm talpú bakancsomban már rám lehet fogni, hogy magas

2018. okt. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
istenem...
2018. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal rosszabb a helyzetük az alacsony fiúknak, örülhetnél inkább, mert a 187 cm teljesen jó, a lányok szeretik általában.
2018. nov. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez azért annyira nem magas, nyugi:)
2018. dec. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!