Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fiúként elég vékony vagyok...

Fiúként elég vékony vagyok mindössze 70 kg és emellett 185 cm magas, hiába eszek sokat és sportolok nem hízom semmit. Hogy tudnám magam így elfogadni?

Figyelt kérdés

2016. jún. 16. 15:17
 1/6 anonim válasza:
Ugyanez van velem is, zabálom a sok csokit mégse hízok.Habár lány létemre ez nem hátrány. Szerintem ez nem baj. Így legalább bármennyit ehetsz és nem kell olyan dolgokkal foglalkoznod mint pl.a fogyókúra
2016. jún. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szexi lehetsz, pont az esetem! Jó, kissé túl magas, lehetnél alacsonyabb és kilóban is kevesebb akár, de mindegy. Az a fő , hogy vékony vagy. Nekem ez nagyon bejön, biztos másnak is, hidd el, nem minden nő a mackókra meg a kigyúrt kopaszokra bukik... ;-) Majd rájössz....
2016. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Letezik olyan, hogy tomegnovelo etrend, olvasgass utana kicsit:) ez direkt olyanoknak van mint te, akik nem nagyon tudnak izmot epiteni a vekony testalkatuk miatt (gondolom te sem zsirt szeretnel magadra hanem szep kerek izmokat :))
2016. jún. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Megnyugtat, ha azt mondom, hogy a második válaszolóval értek egyet? Nekem is nagyon bejön a vékony alkat, hidd el, sokkal egészségesebb és szerencsésebb vagy, mint a hízékonyak. Amíg orvosilag minden rendben, addig az alkatoddal sincs mit tenni, te így vagy önmagad.
2016. jún. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te hogyan nézel ki, de ilyen számokkal teljesen OK is lehet az ember, ez még nem az izomsorvadt szint. Nem is izmos, az tény, de nem is minden fiú akar izmos lenni.


De azt nem hiszem, hogy nem tudsz izmot felszedni, ha megfelelően edzel és sokat eszel. Maximum hogy ez olyan nagy ételmennyiség, hogy nehezedre esik annyit enni. Az OK, hogy egyesek nem bírnak zsírosodni, nem is baj az, de terhelés és megfelelő evés hatására kvázi elkerülhetetlen az izmosodás (valami komoly ezirányú betegség kell hozzá, hogy ne legyen).

2016. jún. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mennyit eszel és mit sportolsz? Egyél többet és vizsgáltasd ki magad, ha továbbra sem hízol.
2016. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!