Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon meghízott a combom,...

Nagyon meghízott a combom, úgy hogy egy nadrágom se megy rám, mit csináljak?

Figyelt kérdés

De csak a combom. Hihetetlenül vaskos lett...


61 cm a derekam és 65 meg a combom...


169 centi vagyok és 55 kg. 50-ről híztam meg. De ebben szerepet játszik az édesanyám, aki hányásig tömeti belém a kaját...


Szógal nagyon egyenetlen lett az alakom, narancsbőrös, stírás a combom...


A vicc, hogy fogyni nem szeretnék, mert máshol vékony vagyok és eddig homokóra alakom volt...


2018. okt. 30. 15:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

ne egyél hányásig. mi kényszerít, hogy addig egyél? fegyvert fognak rád?

sajnos hiába gyúrsz, attól még nem lesz vékony a lábad csak izmosabb. esetleg kocogj. de nem fuss, vagy legalábbis ne úgy, hogy levegőt alig kapsz, ha közben meg kell szólalnod, mert akkor az izom olvad nem a zsír. aztán majd lemegy az az 5 kg.

2018. nov. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

9-es, a BMI egy baromság, felejtsük már el. az izom többet nyom, mint a zsír, feláll egy izmos de átlag magas ember a mérlegre és kiadja a BMI, hogy hájas, mert full izom... haggyá má'...

a testzsír %-ot kell lemérni.

2018. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Girlll3 ***** válasza:
59%
Akkor se stimmel valami. 55 kg-osan nem kellene kövérnek éreznie magát.... A combjára tud edzeni és nem kell annyit zabálni, ha úgy érzi ettől hízik a combjára.
2018. nov. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!