Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mik a jó és rossz tulajdonsága...

Mik a jó és rossz tulajdonságaitok?

Figyelt kérdés
2018. okt. 31. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Jó: nem vagyok irigy és anyagias, nincsenek káros szenvedélyeim, alapvetően jóindulatú vagyok, olykor vicces is, lehet rám számítani, és igyekszem vállalni a felelősséget a hárítás helyett.


Rossz: még mindig sokszor dühbe gurulok apróságokon, jellemző rám a türelmetlenség, néha fel vagyok pörögve - olyankor is rohanok, amikor nincs rá semmi szükség, például ennek a begépelésekor... :) sajnos jellemző rám néha a lustaság, és nagyon nehezen lehet motiválni.

2018. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jószívű,önzetlen és megértő vagyok.


Viszont türelmetlen vagyok sokszor és van hogy naiv.

2018. okt. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Jó tulajdonságom, hogy számíthat rám családom, baráti kör, munkahely. Tisztában vagyok azzal, hogy mi az én terepem, így ami nem hozzám passzol (pl. értékesítés vagy politizálás) ott nem is versenyzek. Mivel alapvetően jól érzem magam a bőrömben, jóindulattal viszonyulok az emberek többségéhez.


Negatív tulajdonságom, hogy tudom, hogy az összes civilizációs máz leperegne rólam, ha süllyedő hajóról kéne menekülni (úgy hogy azon nincs más szerettem), vagy háborúban családnak élelmet szerezni, vagy nem fogadnám be azt, akit igazságtalanul üldöznek ha ezzel biztonságunkat kockáztatnám, ha katonának vinnének sem érezném bajtársaimnaj a mellettem levő másik szerencsétleneket, hanem az első adandó alkalommal eliszkolnék.

2018. okt. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:

Jó: Kreatív, nyugodt, türelmes, kitartó, nem pletykálok és betartom az ígéreteimet.

Rossz: Önző, sokszor nincs veszélyérzetem amikor kéne, magának való, bizalmatlan.

Kérdéses: őszinte, ami elvileg egy jó tulajdonság de a valóságban többen utálnak miatta mint ahányan nem.

2018. okt. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó: Jószívű vagyok, nyugodt (legalábbis kívülre ezt mutatom), megértő, elfogadó.

Rossz: Naív ( sokszor nem veszem észre ha kihasználnak), zárkózott vagyok ha új embereket kell megismernem, barátságtalannak tűnök nekik.

2018. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jó: Nyugodt, figyelmes, segítőkész, jószívű, toleráns


Rossz: Könnyen felidegesítenek az emberek, amit nem mutatok ki. Ezért, se szeretek tömegben lenni pl. , Lusta, néha türelmetlen,

2018. okt. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyenjeim ma már nincs.
2018. okt. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!