Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen jó és rossz tulajdonság...

Milyen jó és rossz tulajdonságaitok vannak?

Figyelt kérdés
Kort és nemet légyszi.

2014. dec. 26. 13:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó: meggyőzőképességem, logikusan gondolkozom, ha eltervezek valamit akkor azt végig is viszem.

Rossz: sokat beszélek, anyukám szerint nem vagyok túl gyakorlatias, néha hajlamos vagyok nem figyelni az emberekre és semmi nem marad meg abból amit mondanak :S :D

14L

2014. dec. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Naiv es ragaszkodo. Szeretek masoknak segiteni.

Azt hogy mi jo es mi rosz azt dontsd el te

21 f

2014. dec. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 piriiiii ***** válasza:

Nehéz rossz és jó tuladonságokba besűríteni mindazt, ami vagyok, vagy akármi más.

De megpróbálom nagyon egyszerűen.

Jó: értelmesség, találékonyság, kreatívság, kitartás, ízlésesség, bátorság, nyitottság (a világra), empátia, szorgalom, átlátás a dolgokon, műveltség, tanulékonyság.

Rossz: könnyen sértődés, könnyen bezárkózás, érzelmi visszafojtás, aztán kitörés, agresszió, aggódás, idegeskedés, fruszráció, haragvás, bosszúság, túl sok mindenen gondolkodás túl hosszú ideig, rágódás, hangulatingadozás.

Egyébként miért kérdezed?

2014. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 piriiiii ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy akárKi más, senkit sem lehet rossz és jó szerint jellemezni.
2014. dec. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!