Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még rajtam kívül olyan...

Vannak még rajtam kívül olyan fura emberek, akik csak melegben tudnak aludni?

Figyelt kérdés
Úgy tartják, hogy csak hűvös szobában lehet jól aludni. Nekem azonban minimum 24 fok kell az alváshoz, és még így is vastag paplannal takarózom.
2018. nov. 1. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Üdv a klubban :D

Két réteg takaró télen-nyáron

2018. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%

Áúúúú, ezt neee :D

Oké, biztos vannak ilyenek, de én meg a másik véglet vagyok, -20 fokban is nyitott ablak a fejem mellett :D

2018. nov. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy ez egy fajta placebó azaz ezt táplálod be az agyadba én nem szeretek melegbe aludni jobban szeretem ha egy picit hideg van a szobába és jól betakarózok a megoldás erre hogy megpróbálod azt betáplálni az agyadba hogy bármien hőmérsékleti viszonyok közt el tudsz aludni
2018. nov. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Volt szobatársam... Rémes volt, télen ültünk a poshadt szobában mert megakart fagyni 10 perc szellőztetéstől.
2018. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%
jaj de fura, milyen különleges vagy 🤦🏻‍♀️ én is melegben tudok aludni, *valamiért* úgy nem megy ha szétfagy a s e g g e m. milyen érdekes.
2018. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ez tényleg fura, eddig akárkinek mondtam, mindenki megdöbbent. Próbáltam már elhitetni magammal, hogy tudok hüvösben aludni, ugyanis rá voltam kényszerítve több alkalommal is életemben, de sosem ment, csak vacogtam a takaró alatt.
2018. nov. 1. 21:11
 7/12 A kérdező kommentje:
Én rendszeresen szellöztetek, többször is egy nap, dear kimegyek a szobából olyankor.
2018. nov. 1. 21:13
 8/12 Metionin ***** válasza:
100%
Kb. az összes kolis szobatársam ilyen volt, szellőztetni is akkor lehetett ha nem voltak otthon mert elindultam az ablak felé, már visítottak. Én hidegben alvós vagyok de pl. barátom is a meleget szereti, ő nyáron alszik azzal a takaróval amivel én télen :D
2018. nov. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen barátnőm, kegyetlen volt. Befűtve, paplan alatt, zárt ablak mellett, tök sötétben.


Vagy kolis szobatársak nekem is hisztiztek, hogy megfáznak, mert 2 percre ki lett nyitva az ablak.


Én ha tehetem akkor résre nyitott ablaknál alszom télen is.

2018. nov. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én 20 foknál melegebb szobában nem tudok aludni
2018. nov. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!