Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A durvább kaliberű emberek pl...

A durvább kaliberű emberek pl bandatagok is végig járják az autóssulit, vagy nem pocsékolják ilyenekre az időt?

Figyelt kérdés

[link]


Elég érdekes kérdés, mert rendszám nélküli 200+ köbcentis motorokkal még Amerikában sem lehet közlekedni.

Kicsit abszurd nekem hogy egy aktívan füvező korombeli, beül egy oktató mellé, és hagyja magát lehülyézni, meg hogy kiabáljanak velük, amikor még cigányok között is ha sértegeti valaki a másikat simán összeverik az illetőt, és két hétig mehet ahova akar lila fejjel.


2018. nov. 1. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Az embertől függ, nem minden banda van a legalják szintjén.

Magyarországon egyébként még sok közember is veszi a jogosítványát, nem még olyan, aki törvényen kívül él.

A motorosokat meg nem szokták üldözni a legtöbb esetben, mert túl veszélyes a környező emberekre nézve, Angliában már külön be is tiltották ezt a rendőrök számára.

Az aktívan füvező korodbelivel mi a gond? Az jelentené a bandatagot, hogy valaki füvezni szokott? :D Nem egy ügyvédről, politikusról, orvosról, informatikusról (programozó és rendszergazda), valamint egyszerű munkásról tudok, aki aktív felhasználó. :D

A cigányok mellett az oktatók megszólalni sem mernek, akármit csinálhatnak akár az éles teszten is, forgalomban, megadja nekik azt amiért mentek, mert vagy nem akarja többet látni őket, vagy fél, hogy azért szálltak be egyszerre 5-en az autóba, hogy ha nem sikerül, akkor neki se sikerüljön onnan épkézláb elmenni.

2018. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bandák között olyanokra gondolok akik Chicagoban vannak akik pár száz fősek kerületenként, utcánként, vagy a hírhedt Crip, Blood.
2018. nov. 1. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Lopott autókhoz valószínűleg jogosítvány is kell akkor, ha már rájuk gondolsz... :D
2018. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemtudtam hogy chicago itt van es a bandak is. Amerikaban mashogy van a jogositvany nem a magyar mintabol indulj ki.

Masreszt velem egyszer nem uvoltozott az oktato. Merte is volna megtennj azonnal kiszallok es ott hagyom... Es meg be is jelentem is iskolaba ahova dolgozni jar... ketlem hogy mernek uvoltozni :D

2018. nov. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Meg tanulnak vezetni a haverok tól, meg gyakorlatot szereznek, aztán egyszer csak bejelentkeznek vizsgára és kész.

Még az én oktatóm se akarta elhinni, hogy sose vezettem mielőtt odamentem, pedig nem vagyok kemény arc

2018. nov. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amerikában nincs kötelező oktatás meg autós iskola, mint itt. Kifizetsz egy pcsányi minimális kis összeget, megírod az írásbeli tesztet, elviszed a vizsabiztost egy körre és már nyomják a kezedbe a jogsit. Ha elég magabiztos vagy, a vizsgabiztos tán be se ül már melléd :)

Egyébként a legtöbb ember ott már kamazkorban megtanul vezetni, tanulói jogsival, mellette a szülők. Nem oktatóznak.

2018. nov. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!