Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki küld egy dalt vagy...

Ha valaki küld egy dalt vagy egyéb videót, Ti végig szoktátok nézni/hallgatni? Van, hogy meg se nyitjátok vagy csak rövid időre, de azt írjátok, hogy nem rossz?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok (max 1 perces videókat nézem végig, ha küldenek) és elgondolkoztam, hogy van e rajtam kívül ilyen illetve mennyire szemtelenség szerintetek nem végig nézni a videót/végig hallgatni a dalt, de azt írni, hogy nem rossz, majd titokban forgatni a szemeimet amikor a barátom ettől felbuzdulva még átküld 5 linket.


Ez egy nagyon rossz tulajdonságom vagy más is így van vele?



2018. nov. 3. 04:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nem rossz tulajdonság, nem lehet ráerőltetni senkire a zenei ízlét. Hogy meghallgatom-e az attól függ épp van-e hozzá hangulatom. Van egy abszolút nem akarok zenét hallgatni, főleg esete, mert dallamtapadásom lesz és nem tudok elaludni. Vagy ha nekem épp rockos hangulatom van és közben valaki átküld egy meditációs zenét, hát azt tuti nem hallgatom meg. De én nem szoktam hazudni, hogy tetszik vagy ilyesmi. Megírom őszintén hogy most nincs hozzá hangulatom, vagy azt hogy majd később meghallgatom aztán úgy is elfelejti. Van olyan is, hogy ha a zenét azért küldi mert témába vág, akkor bele hallgatok, hogy még is tudjam miről van szó.
2018. nov. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy épp milyen kedvem van, vagy mennyire tetszik amit küldtek.

Elsőnek igaza van, nem lehet ráerőltetni az emberre a saját izlésedet.


Általában ha nem tetszik amit küldenek akkor max 1 percig hallgatom aztán megpróbálok egy épitő jellegű kritikát irni ahelyett hogy azt mondanám "sz.ar".


De azzal sincs baj amit te csinálsz , ez nem egy olyan életfontosságú dolog ahol számit hogy igazat mondasz-e vagy sem, ez csak egy videó ha azt akarod hogy a barátod boldog legyen akkor mondd azt hogy jó, ennyi.


A felbuzdult 5 linket általában ignorálom :D

2018. nov. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 October15 ***** válasza:

Ha nem rossz akkor végig nézem/hallgatom, ha botrány szr akkor meg megmondom, hogy lehetőség szerint ezt egy hangszigetelt szobában tegye a továbbiakban. :D


26F

2018. nov. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

van olyan, aki egyfolytában videókkal spammel, azokat nem nézem mind végig, mert akkor az egész napom arra menne. egyébként általában végignézem, amit küld valaki, főleg, ha nagyon kedvelem az illetőt.

de beismerem, hogy volt már olyan, hogy meghallgattam belőle 10 másodpercet, aztán a fennmaradó 4 percben mást csináltam, utána meg mondtam, hogy nagyon hűvös :D

2018. nov. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D
2018. nov. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Nagyon kevés emberrel beszélek, és csak az egyiküktől fogadok el bármilyen videót/zenét, mert általában direkt a kérésemre küldi (olyan zene, ami tetszik, de nem tudtam a címét, vagy egy olyan, ami írásra inspirál).


Ha mások küldenek valamit, és épp van kedvem/időm, belenézek, de ritkán mutatnak olyat, ami tetszene (nem közeli barátok, teljesen más az ízlésünk, más a humoros számunkra).

2018. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!