Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jól tettem, hogy megharagudtam...

Jól tettem, hogy megharagudtam rá ezért? Vagy túlreagálom? (többi lent, rövid)

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm lazán bejelentette, hogy egy évre kimegy Angliába. De hozzátette, hogy ha élvezi, akkor több ideig is maradna. Nagyon elszomorodtam. Azt vártam, hogy ő is sajnálja, hogy itt hagy, mert gyakran mondta nekem, hogy a legjobb barátnője vagyok. Hát, nem sajnálta. Mondta, hogy mekkora poén lesz már, meg minden. Hagytam az én hülye szomorúságomat, mellé álltam, és támogattam, hogy igen, ez egy nagy lehetőség, sok sikert, blablabla. Aztán, ő mondta, hogy ahogy felmerült, hogy ki kell menniük (elváltak a szülei, és nem tom asszem az van, hogy az anyjával az anyja rokonaihoz menne ki) ő egyből fellelkesült és igent mondott. Pedig, itt Magyarországon is rengeteg barátja van, szép és népszerű lány, szóval nem értem. Amikor ezt mondta, akkor is igyekeztem leplezni a szomorúságomat, továbbra is mondtam neki, hogy igen, f.asza lesz meg minden. De a következőt már nem bírtam lenyelni. Egyébként épp a téren taliztunk, amikor ezt mesélte, és azt is hozzátette, hogy tök jó lesz, mert legalább talál új barátokat, meg minden. Na erre már nem bírtam tovább színészkedni, mondtam neki, hogy azt hittem én elég vagyok neki, és nem cserélne le. Sőt, amikor felmerült, hogy kimegy, eszébe se jutottam. Simán itthagyna. Erre elkezdett hisztériázni, hogy miért nem engedem el, erre mondtam neki, hogy elengedem, de gondoljon már arra, hogy ez nekem milyen szar már, hogy simán elmegy, itt hagy részben azért, hogy szerezzen valakit a helyembe, mert én kevés vagyok neki. Nem is vártam meg, hogy válaszoljon, megfordultam, és elindultam hazafelé. Hátranéztem, éa láttam, hogy ő is megy az ellenkező irányba. Ez amúgy 4 napja volt. Szerintetek jól tettem ezt az egészet? Kinek van igaza? 12/l

2015. aug. 18. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsi lány! mindenkinek a saját útját kell járnia.

Te mit tennél az ő helyében? Tedd fel magadnak ezt a kérdést!

Nagyon fiatal vagy még, hogy megértsd az életet, létezést.

Majd fogsz neki hiányozni, mikor kint lesz!

Ha túl tudod tenni magad a sértődöttségen, akkor rendbe jön majd minden köztetek. :)

Minden jót nektek!!!!!!!

2015. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetseges, hogy o azon sertodott meg, hogy te nem adtad jelet annak hogy hianyozna (az elejen, mert onzetlenul viselkedtel). Miutan a "fejehez vagtad" ezeket, azon is megsertodott. Te helyesen cselekedtel, neki talan fajhaz hogy itt hagy, ezert hitegeti magaval hogy uj baratokat akar stb. Figyelemhoanyosnak tunik. Tedd fel magadvan a kerdest, hogy a buszkeseged fontosabb vagy a baratsagotok?:)
2015. aug. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te is amilyen gyorsan csak tudsz menekülj ebből az okádék országból. Békülj ki vele, és akkor már lesz egy biztos pontod külföldön.
2015. aug. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne legyél rá dühös, kicsit szerintem túlreagáltad. Szerintem ő megsértödőtt, hogy nem marasztaltad, ezzel azt sugalva, hogy hiányozna neked. Te pedig azon sértődtél be, hogy ő nem mondta, hogy hiányoznál neki. Gondolj bele Anglia. Ha nekem lenne erre lehetőségem elmennék. Hosz nem mindenkinek adatik ez meg. Ha találj új barátokat sem szabad, hogy búsulj ,(mert hát biztosan fog találni) inkább beszéljetek Skype-on. Ha igazán jó barátnők vagytok akkor amikor visszajön minden gördülékenyen fog menni és talán a távolság jobban kihozza belőletek az egymáshoz mért ragasztkodást. Persze csak ha tényleg olyan elválaszthatatlan barinők vagytok. Az is lehet (sajnos :() hogy más barátai lesznek, akkikel jobban kijön. Ezek a lehetőségek. Kérdésedre válaszolva, szerintem egyikőtöknek sincs igaza, csak mindketten arra vágytok, hogy a másik azt mondja ,,hiányozni fogsz" és valakinek megkell törnie a jeget. És mint irtam kicsit túl reagáltad. Ez az én személyes véleményen, de lehet hogy valaki ezt máshogyan gondolja.
2015. aug. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Jól tettem, hogy megharagudtam rá ezért?"

Valamit tenni akarat kérdése. Ezek szerint meg akartál haragudni rá?

2015. aug. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!