Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy valaki a kutyájának csinál facebook profilt?

Figyelt kérdés
Napi többször posztol a kutyája nevében facebookon, de van instagram oldala is. Ott is rendszeresek a bejegyzések.

2018. nov. 4. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Keresse fel kezelő orvosát gyógyszerészét.

Súlyos elme bajra utal.

2018. nov. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Borzasztó gáz
2018. nov. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%
Az,hogy borzasztó sok lehet a szabadideje
2018. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Semmi problémát nem látok benne, ha ezt értelmesen csinálja, poénosan vagy pl. neki van egy Guiness-rekorder kutyája, akiről remek fotókat készít, teljesen illő egy oldal...


Természetesen még könnyebben el tudok képzelni olyan eseteket, amikor nagyon pihent a gazda és nagyon ráér, de azért nem 100%, hogy nincs értelme a dolognak (amúgyis, ha neki jólesik és másnak nem árt vele...).

2018. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem híres a kutyája. De még a munkahelyre is viszi magával, állandóan csak róla beszél, van róla tetoválása, ha van valami szabadidős programja akkor is viszi természetesen.

Nem árt vele senkinek, nem is azért kérdeztem, csak fura ez nekem. Pedig én is szeretem a kutyákat.

2018. nov. 4. 14:39
 6/10 nemaRendőrség ***** válasza:
Figyelemhiányos
2018. nov. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Súlyos lelki sérült.
2018. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Vajon a kutya elfogadta-e az adatvédelmi nyilatkozatot és a felhasználói feltételeket hozzá?
2018. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, akkor én meg felrakom a cicámat. Hátha az ő profilját nem tiltják le ok nélkül, mint az enyémet.
2018. nov. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyre idétlenebb világot élünk...

Valakit pedig csak úgy nem tilt le a rendszer.

2018. nov. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!