Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy a majd' 50...

Miért van az, hogy a majd' 50 éves anyámnak huszonéves fiúk irkálnak?

Figyelt kérdés

Én 18 éves vagyok.


De nem tudom felfogni, miért van ez. Tényleg oda jutottunk, hogy a huszonévesek nem képesek maguknak egykorú csajt fogni, hanem ,,öregeknek" írogatnak?

Engem nagyon felháborít, hogy egy érett nőnek, akinek felnőtt gyerekei vannak, ilyen huszonéves kis csikk irkál.

Igaz, anyu lottózóban dolgozik, sok emberrel találkozik, meg szép is. És nem, nem csak Én látom szépnek.


Várom a válaszaitokat.:)



2018. okt. 29. 22:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
41%

Legalább nem elhizott gyöpös nő akinek ki van rohadva a foga és inkább hasonlít egy szocis általános iskolás gömböc ranárnőre...

Örülj hogy ilyen kapós és van önbizalma nem depresszív. Én anyámmal össze jönne egy velem egykoru nem zavarna. Pláne ha nem bántja úgy mint az igazi "apám". Szal ha édesanyám végre boldog lenne és nem bántaná senki és még értelmes is lenne az ürge én családtagnak kezelném ha bizonyított.

Egy nő

2018. okt. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kapcsolatban van és ezt sokan tudják. De aki nem tudja, a facen láthatja.
2018. okt. 29. 22:45
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Azt hiszik, hogy az idősebb korosztály oda meg vissza van attól, ha fiatalabbaktól kap figyelmet. Valszeg nincs nagy sikerük korukbeli lányoknál, ezért bepróbálkoznak anyuka-korú nőknél abban a reményben, hogy velük könnyebben boldogulnak.


Viszont jó hír, hogy az ilyen kis önjelölt Rómeók hamar lekopnak...

2018. okt. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teszek róla, hogy lekopjanak! :DDD
2018. okt. 29. 22:51
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok annyira fiatal, de szeretem a Milfeket....

Hozz már össze vele...🤔

2018. okt. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Ne irigykedjél.
2018. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Dehogy hozlak.


Nem vagyok irígy, csak dühös.

2018. okt. 30. 10:59
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Van, akinek bejönnek a milfek. Ez ízlés dolga, és nem ahhoz van köze, hogy a korabelieknél nincs sikerük. Ha valakinek bejönnek a milfek, és van is sikere náluk, akkor miért ne próbálkozna?


Egyébként nem is a pasikra kell haragudni, mert az anyád az, aki hagyja, hogy írkáljanak rá... Vajon miért... Szóval fogadd el, hogy már biztosan megfordult benne egy-két 20 éves f...

2018. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó. Te hülye vagy. Anyám tisztességes és tiszta asszony. Élettársa van. 48 éves párja. Nekem szól, hogy tegyem rendbe a kis csitriket és mivel a városunkban nem igen akad, aki belém mer kötni, teszem a dolgom. Tegnap is írtam egy srácnak, le is tiltott. Ja és anyutól bocsánatot kért ;) és őt is tiltotta.


Anyu nem hagyja, hogy írjanak neki csak mivel egy művelt nő, nem hord le senkit, hanem próbálja szép szóval lerendezni a zaklatót. Csak ezt a huszonévesek nem értik meg. Hát Én segítek nekik megérteni.

2018. okt. 30. 13:59
 10/11 Metionin ***** válasza:
Biztos jó Milf anyukád, a kis ficsúrok közt most divat meg menő idősebb nőkkel ismerkedni.
2018. okt. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!