Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha megvisel, hogy...

Normális, ha megvisel, hogy valaki letöröl Facebook-ról?

Figyelt kérdés

Mindig igyekszek kedves lenni, de azért mindenkinek a privát szféráját tiszteletben tartani. Facebookra is igyekszem megosztani való dolgokat tenni, de nem minden nap. Facebookon olyan ismetősöket tartok, akikkel személyesen ismerjük egymást.


Észreveszem valahogy, hogy letöröltek, ami nem gond, az ő dolguk, viszont fáj. Főleg, hogy látom, a többi közös ismerőst meghagyták. Ilyenkor nagyon dühös vagyok magamra és sírok titokban. Nem kérem rajta számon, mert biztos jó indoka volt.


Viszont normális, hogy így magam alá tudok zuhanni egy FB ismerős elvesztésétől?



2018. okt. 28. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
nem normális
2018. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Valami oka csak van,ha letörölnek.

De amúgy egy beteges dolog már ez a frászbukk,hogy ilyen hatással van az idegrendszerre.

2018. okt. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor vagyok szomorú ha olyan ember töröl le akit igaziból is ismerek.
2018. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hármas, nekemcsak olyan van fent. Vadidegeneket nem jelölök, meg olyat se akivel egyszer vagy soha nem beszéltem élőben.
2018. okt. 28. 17:59
 5/9 Clay Morrow ***** válasza:
Ha egy minimális értékben megvisel, ami annyiban nyilvánul meg, hogy max megkérdőjelezed miért törölhetett le vagy dühbe jössz picit, az még okés szerintem. De ez a sírás már nem az...
2018. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:'(
2018. okt. 28. 18:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Én szerintem nem az.
2018. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem normális, engem hidegen hagy és egyébként gyakran törlöm az ismerőseim, mindenkit akikkel nem beszélek, hogy kevesebb posztot lássak tőlük.

Viszont azt elmondom, hogy gyakran magától is törölt már ismerőst a Facebook valamilyen hibának köszönhetően, ami néha gond volt, néha nem.

2018. okt. 29. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak akkor, ha olyan, akit kedvelek. Sajnos volt már olyan, hogy én láttam jobbnak törölni vkit, mert úgyis törölt volna.
2018. nov. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!