Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a drogoktól van vagy...

Ez a drogoktól van vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sajnos elég sok ideig drogoztam kb 5 évig.


Úgy érzem, hogy nem tudok szeretni kivagyok égve teljesen

Látok egy érzelmes embert és irigy vagyok rá legbelül.


Tompák az érzelmeim már sirni sem tudok ha valami rossz ér.


Ez a drogoktól lehet?

egy szörnyetegnek érzem magam jelenleg nyugtatókkal élek, mert egyébként alvás zavaraim vannak stb.


Vagy valami más miatt? sok párkapcsolati próbálkozásom volt de leginkább csalódtam.


Ez változhat vagy nem? 26f


2018. nov. 4. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem hinném, hogy a drogoktól lenne, egy csomó ember érez így, aki szeretne párkapcsolatot, de nincs neki. Én is éreztem így sokszor. Nem csak érzelmekkel kapcsolatban van ilyen, hanem pl. ha valaki babát szeretne, de nem sikerül, akkor is feltámadhat benne ilyesmi érzés azokkal szemben, akiknek sikerül.


Természetesen lehet változtatni rajta. Ha van rá anyagi kereted, akkor keress egy jó pszichológust (érdemes körbekérdezni az ismerősök között, mert vannak sajnos tehetségtelenek is). Ha nincs, akkor rendelkezésedre áll az egész Internet: aki keres, az talál. Az önismeret, önfejlesztés, önbecsülés, önfegyelem fejlesztése kulcsszavakra keresnék a helyedben első körben.

2018. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sosem drogoztam. még is érzek ilyesmiket
2018. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kétlem, inkább lelki okai lehetnek, amúgy pécsi vagy?
2018. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Simán lehet drogtól.

Miket toltál főként?

2018. nov. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!