Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » A drogoktól elrohadhat az...

A drogoktól elrohadhat az ember foga?

Figyelt kérdés

Üdv. Megismertem egy 18 év körüli srácot. Rendes gyerek de konkrétan ocsmányak a fogai. Hiányosak, töröttek és teljesen feketék. Észrevettem hogy a metszőfogai teljesen félbetörtek, az ínyben levő csonk pedig full fekete már. Őszintén szólva nem szokott az emberek kinézete érdekelni, de szegénykém gyakran szeret mosolyogni így sűrűn látom a fogai állapotát.

Mivel még nem rég óta ismerem, és nem akarom megsérteni a kérdéssel, így titeket kérdezlek:

mitől lehet egy átlagos 18 éves srácnak ilyen ápolatlanok a fogai?Drog (kinézem belőle), alkohol, vagy csak nem moshassa?



#fog #drog #elrothadt fog
2017. okt. 15. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Genetika, betegseg is lehet. Egyszeru igenytelenseg is. Es persze vannak drogok is.
2017. okt. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a drogra gondolnék, ha látnék egy ilyen fogú embert. Egyszerűen csak nem foglalkozik vele, de hát ő tudja, ha neki ez így jó...
2017. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%
Igen, drog is okozhatja. De ezek kombinálódnak, a drogosok igénytelen f.rgek.
2017. okt. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Bobi69 válasza:
kemő is nagyon tönkrevágja a fogakat
2017. okt. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak kurv/\ igénytelen.
2017. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!